arkadaşlar yıne araştırdım ama sıtede bulamadım
En önemli kural naparsanız yapın ama dilenmeyin kazanacağımız bir kaç k kaybettiğiniz prestijin yerini asla alamaz.

1 Para kasmanın en iyi yolu maymun veya sincaptır inanın çok ama çok faydasını görürsünüz. İmkanları zorlayın ve maymun veya sincap almaya çalışın.

2 Maymun veya sincabınız yoksa kestiğiniz yaratıklarırın başından içinden ne çıktığına emin olmadan ayrılmayın ve çıkanları mutlaka toplayın.

3 Tenha yerlerde görev ypmaya çalışın. böylece çıkan item veya altınınızı kaptırmamış olursunuz.

4 Göreve ayırdınız kadar mesleklere vakit ayırınız, ve sabitleşmiş konulardan olan meslek taktiklerini mutlaka okuyunuz.

5 Düşen bi itemin değerini bilmiyorsanız asla tezgaha koymayınız önce piyasasını araştırınız (mesela forumdaki al/sat bölümünde sorabilirsiniz).

6 Boş vakit buldukca tezgahları gezin piyasasını bildiniz ve ucuz gördüğünüz malları (acil para ihtiyacıncandan satanlar olabilir) mutlaka alın ve gerçek piyasından satın. Alım-Satım işi ii para kazandırır.

7 Hp ve Mp pota para yetiştiremiyorum diyenler otomatik pot yüzdenizi ii ayarların yüksek yüzdeli otomatik pot size çok para kaybettirir.
Ve mesela bi görev yapıyorsunuz bi yaratıkdan onlarca keseceksiniz önce ayarlarınızı yapın mesela komboyla daldınız düşmedi arkasından başka bi hareket yapnız ve az bi canı kaldı üçüncü harekete gerek yok bırakın charınız kendi vuruşla son darbeyi yapsın. şimdi "hadi canım bunun ne alakası var para kazanmayla" der gibi oluyosunuz ama uzun vadede çok faydasını görürsünüz.

8 İşinize yaramayan itemleri "vaktim yok" diyerekden eskiciye satmayın mutlaka tezgah açın. Eğer internet cafelerde oynuyor veya gerçekden vaktiniz yoksa eskicinin verdiği fiyattn 5-10 k üzerine kısa süreli tezgahlar açın çatır çatır satarsınız eskiciye vermekdende daha iidir.

9 Tezgahdan bi item alırken mutlaka pazarlık yapın Türkse sohbet edin yabancıysa dilini bilmenize gerek yok pazarlığın dili evrensel.

10 Kasaya her gittiğinizde küçükde olsa bi miktar para bırakın ve kasadaki paranızı hep yok sayın çünkü para adamı dürter. yani üzerinizde yüksek paralarla gezmeyin böylece tezgah oyunlarına gelmezsiniz dilencilerede kanmazsınız çünkü üzerinizde para yoktur.

11 Çıkan okları (eğer okcu deilseniz saklayın) bulundunuz köyden uzak yerlerdeki görevlere giderken fazladan pot ve sakladığınız oklarla gidip kısa süreli tezgahlar açıp ufak karlarla satın ii para kazandırır.
Görevi bırakıp pot ve ok için köye dönmek istemeyenler kapışacaktır malları.

12 Lag olduğu durumlarda köpeğinizi (eğer varsa) çıkartmayın her ölümü 50k.

13 Bir yerden bir yere giderken ben hiç at almam hızlı koşunuzun lvlni yükseltmeye bakın bi zaman (tam zamanını bilmiyorum) sonra 10 lvl bi attan daha hızlı gider olursunuz.

14.Traderlık ve Thieflık

15.Element yapıp satmak

16.Sox Item Satmak

17.Blue Item yapıp satmak

Aklıma gelenler bu kadar umarım bi faydası olur para hemen hemen her oyunda olduğu kadar bu oyundada çok önemli çünkü....

alıntıdır

A

Anonymous

Guest
bence şu anda en iyi para kasma yöntemi thiefflik ya da traderlik! Trader kaç para kasıo bilmiom ama bugün 3 tane kervan yatırdım 750 k aldım! ikisi 2 yıldız biri 3 yıldız 3 kerban 750 k verdi!!!! LvL iniz müsaitse ve hunterler ile başa çıkabiliyorsanız thieff çohk iyi! bunu yapamıyorsanız trade de çohk iyi para verio artık galiba!

6 Boş vakit buldukca tezgahları gezin piyasasını bildiniz ve ucuz gördüğünüz malları (acil para ihtiyacıncandan satanlar olabilir) mutlaka alın ve gerçek piyasından satın. Alım-Satım işi ii para kazandırır.
hehe evt bu gercekten cok doru bi kere 69 lvlken sos chest arıodum admın teki 2me koymuş xD Anında cektim +5 basıp 77ye kadr kullandım 77de 45me sattım :lol:

A

Anonymous

Guest
urasamam [ilk öce cafeye gidip alacağınıs miktarı sölüosns sonra parayı verip alıosnsmaymuna vercenis paryı 20 m alırsınıs rahatca/b]

Para işi Stone yaparak yapılır gerisi fasa fiso. 2 mden 8D str tablet alınır 400 k elemnt masrafı olur, minmumda 3,5 tan okutulur. tablet başına 1 m kazanılır. bunu bilir bunu söylerim. 2 ayda 400 m biriktirilir. Daha iyisini bilen varsa onu uygulasın.

bende bi yontem onermek istiyorum

kendinizden 2 3 lvl dusuk yaratiklarda kasin bolece size az damage wururlar we cok pot gitmez daha seri kesersiniz we daha az skillde kesersiniz buda manadan kazanc saglar hatta yesil yaratiklarda kasarsaniz bol bol item duser onlarda bi okadar para demektir.

ayrica benden bi tawsiye traderlik we thieflik tamamen hikaye 79 lvl oldum we bikere bile kerwan cekmemisimdir cunku getirdigi kazanc harcadiginiz zamaana deymez ayni sekilde 1 kere gidersiniz 2 kere gidersniz 3 . de biri gelir bi oldurur butun kazanciniz yok olur saatleriniizi harcadiginizla kalirisinz. olmem demeyin 79 lvl full str bladeyim beni bile kestiler hunterken 2 kisi

bu oyunda en rahat para d5 ve üstü stone satarak kazanılır itta ediyorum olmadımı 42 lwl olan arkadaşlar o kertenkelelerden kessin 1 tane torba vardı adını unuttum wind2 7 tane çıkıyo ondan 100 tane toplasan 700 x 2k = 1400k 1,4m nasıl para :lol:

Jigsaw

Aileden
sizofrentrx demiş ki:
Para işi Stone yaparak yapılır gerisi fasa fiso. 2 mden 8D str tablet alınır 400 k elemnt masrafı olur, minmumda 3,5 tan okutulur. tablet başına 1 m kazanılır. bunu bilir bunu söylerim. 2 ayda 400 m biriktirilir. Daha iyisini bilen varsa onu uygulasın.
+999 Bu yöntem en güzelidir.

walla en temizi trader ama şöle eli ayağı düzgün 80lvl olsanız iyiolur ve yola çıkmadan berskeriniz doldurmayı unutmayın ki bas zerkiş kes olmadı bas zerke kaç hiç değilse exp. kaybetmemiş olursunuz eğer thieflik yapacaksan traderi iyi gözetele etrafına iyi bak hemen lap diye dalma peşindende bir kaç kişi sana dalabilir test ettim onayladım hunter ise hiç bişe kazanamıyo boşa pot ve zaman harcarsınız bence e tabi eşlik edecek kervan bulamazsanız

HAKAN0 demiş ki:
bu oyunda en rahat para d5 ve üstü stone satarak kazanılır itta ediyorum olmadımı 42 lwl olan arkadaşlar o kertenkelelerden kessin 1 tane torba vardı adını unuttum wind2 7 tane çıkıyo ondan 100 tane toplasan 700 x 2k = 1400k 1,4m nasıl para :lol:
+7623463
41den 43e kadar dead revinede kastım rahat 1500 wind 2 olmuştur.Sat köşe ol ohh :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
suppergazi demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
+7623463
41den 43e kadar dead revinede kastım rahat 1500 wind 2 olmuştur.Sat köşe ol ohh :mrgreen:
7 Wind 2 değil 16 Wind 2 çıkıyor sadece bi materyalden manyak bişi. Fire Leatherdı galiba adı materyalin.

BaTTeRST_

Bilgiliyim
HAKAN0 demiş ki:
adı ne o torbanın kahvekeyfi

Jigsaw

Aileden
BaTTeRST demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
Fire leather. Wind 7 değil 16 adet çıkıyor.

Jigsaw demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
Fire leather. Wind 7 değil 16 adet çıkıyor.
Cem ö.m e bak sw1ss elden gitti Crying or Very sad Crying or Very sad

cok guzel bı calısma bencede en guzel para kazanma yolu 8 deyer blue ıtem yapıp satmak onun ıcın element toplaya bıldın kadar toplıycan ya

Jigsaw demiş ki:
suppergazi demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
+7623463
7 Wind 2 değil 16 Wind 2 çıkıyor sadece bi materyalden manyak bişi. Fire Leatherdı galiba adı materyalin.
wind 2 düşen 2 çeşit poşet var birinden 8 birinden 4 tane çıkıyo.Fire leatherden 8 taneydi ötekinin adını unuttum ama curstheart tipinde bişeydi

Yukarı Alt