Arkadaşlar ben bu konuda deneyimli olduğumu düşünüyorum ve bazı arkadaşların nasıl o kadar çok paran var sorusuna karşılık bu konuyu açıyorum okuduktan sonra yorum yaparsanız sevinirim...

Charınız 1 lvl se elinizden geldiği kadar 30-35 arası kasın 3-5m paranız olunca stall charı açın piyasadaki ucuz elixirleri toplu çekin örnek veriyorum elixir weapon 250k ya 10 tane çektiniz bunları alın 350 k ya koyun kar etmeye başlayın ardından kendinize hedef seçtiğiniz miktara kadar elixir ticaretine devam edin...
Bence Botla kasıyorsanız yerden çıkan alchemy itemlerini toplatın bankaya koydurun element yapıp satın o iştete iyi para var...

şimdi diyelim yaklaşık 200m paranız oldu ve leveliniz 70 civarı oldu bu parayla hotanda 7-8-9 degree ucuz sox +5 +6 +7 +8 gibi itemleri araştırın ucuzdan bulduklarınızı aynen çekin birde dikkat edin sizinle aynı işi yapan kaç kişi var bu önemli çünkü ucuz item her zaman düşmez ben bu yöntemle oyunda 4 bl kadar para yaptım 2 ayda charıma bakabilirsiniz hiç gold almadım hepsini kendim dizdim 1-2 saatte bir stall networkten piyasaya bakmakta önemli tabi

bir not : amacınız sadece ve sadece taxiden para kasmaksa bırakın ong taxiyi felan kasarken çıkan elixirler bile taxiden karlı oluyor güvenin bana taxide iş yok full pt olsa bile ongda günde 15m anca kasarsınız ama kasarken bi item çıkıyor 8-9 degree en az 3m - 4m ediyor (sadece ong taxi için penon taxi iyidir ama :mrgreen: ) bu dediklerimi okuduktan sonra yorum yaparsanız sevinirim

güzel paylaşım emegine saglık ama baştaki kısım bence gereksiz :)
yada yeni char açmak bana zor geliyo biraz para kasmak istiyorsaniz elinizde bir miktar nakit olucak örnegin 300m gibi bir miktar we piyasayi iyi biliceksiniz
kısa sürede yüksek mevlda para kasmak istiyorsaniz bilgisayarınızda 3 char açabilmeniz gerekir
bunlardan 1incisi kasmak için 2.si stal açmak için 3. sü ise stal networku sürekli kontrol edebilmek için
piyasayi iyi bildikten sonra hangi itemin nekdar edebilecegini bilderek para kasabilirsiniz eger yanlisim warsa düzeltin
(para parayi ceker :) )

Güzel Bir Paylaşım Olmuş..
Ama Sanki Burda 10-15 dk'da 2 Bil Para Yapılıyormuşuz Gibi Olmuş :P
Bu İş O Kadar Uzundur ki Saçınız Beyaz Olana Kadar Devam Eder :twisted: :mrgreen:

Paylaşımda sadece basit konulardan örnekler verilmiş para kasmanın istemediğiniz kadar yolları var biraz ugraşıcam güzel bir paylaşım yapıcam.

Deneyimlerimden yola çıkarak , element ve elixir konusuna sonuna kadar hak veriyorum , sox item işi sakattır. Paranıza yazık olabilir
Taxiye gelince , ong taxi para kazandırmaz.
Penondan günde 150m kazandığımı bilirim,
Cave taxi uzun süreli yapmadım ama 90+ wizard ile iyi para kazandırır inancındayım.
Sniperda 1saat 1.5m gibi birşeyin para kazandıracağını sanmıyorum 24 saat 12.5m veya üzeri yaparanız iyi para kazandırır. :wink1:

ucuza alıp pahalı satma mantığı çok saçma piyasanın dengesi bozuluyo her şey pahalı satılmaya başlanıyo sonra kazandığın para senin ihtiyacın olan bir iteme normal parasından kat kat fazla para vererek sonuçlanıyo.Ben bu işi çok yaptım bisürü sos sun item aldım sonra 100 lv geldi elimde kaldı :mrgreen: :popcorn:

kolayı var....dediği gibi..element yapalım..çıkan itemleri npcye değilde ettiğine göre koyup stal çarıyla satalım..mesela ben 34 46 arası ıtemleri sattırdım o şekilde..25m para yaptım 2 günde sadece elimdekilerle...çook vardı kasaya satıyordum..torque clıentlesle tanıştım hayatım değişti.. :D:D

güzel paylasım olmus emeğine sağlık. Benim para kasmak için yöntemim tek baktın para yok +7 bas sat anında 300m+ paran olur

Yukarı Alt