:)) artık çoğu kendi emeğiyle element yapıp item yapıp satmayla felan para kazanmıyor :)) kolay yolları tercih ediyorlarki oyunun keyfinide bu bozuyor

1- Goldbot
2- Sitelerden ucuza gold alımı (Real para ile )
3- Hırsızlık

bunların 3üde bana yakışmadığı için yapmıyorum ama sana yakıştırıyorsan yap :) ama bunun dışında element ve itemi öneririm onlar yavaş ama emek var işin ucunda

wind 2 elementi tanesi kaça gidiyordu ? uzun süredir oynamıyordum , yeni başladım element satacağım ama unutmuşum hangi elementin kaça gittiğini :roll:

Quater demiş ki:
mel1h___ demiş ki:
en iyi 100m 30 $ ondan aL:D:D:D galiba ya 100m di yada 50 m di :lol:
100M 30$ 8O ben 100m i 15 liradan alıyorum :popcorn:
keşke tarihe baksaydn şuanda 100m=5tl gibi bi fiyat mesela :))

biri 2 ay önce hortlatmş konuyu ama güncel olması gereken 1 konu bnce..

en ii taktik taxidir kas 85lv wizz 850k/h fullesen taxiyi saatte 6m eder... paran mı bitti 2 gününü ayır taxi içn günde 12 saat ypsan 144m eder 2 günde :)) tabi taxiyi fullemek şartıyla bnn ynnda mana paran da pek bşi tutmaz bnce...

ps: kervan eskisi gibi işe yaramıyor artık... nerde eski sro 40lv thief görnce kaçsın millet:))

Kervan da kötü değil bence. 1 yıldız çekerseniz alacağınız paradan medet ummayın. Ama son yıldızda yapılan kervandan elde edilen para gayet iyi bir miktar bence. Ve doğru yere taşıyın. Jangandan donwhange değil de Hotana götürün Consantine götürün gelen para 4-5 kat artar.

eger parayı cogaltmak ıstıyosan petın olması gerek ve stal carı acıp onu stala bırakarak beyaz ozellıksız ıtem satarak tablet stone satarak elıxır satarakda para kaydede bılırsın bu ıkıncısı benım daha cok işime yarıyo valla bırakıyorum kendı carıma bakıyom ben onda ne zaman bıterse dıger carımdan aktarıyorum ve tekrar bırakıyorum xD bu yontemle paramda fazla kaybetmıyorum cıkan ıtem vs gıbı seylerde bosa gıtmemıs oluyo xD

Yukarı Alt