1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Para için anneannelerini öldürdüler


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Yaşlı kadını sürekli para isteyen 2 torunu döverek katletti


  Pazarcılık yaparak geçimini sağlayan 5 çocuk, 8 torun sahibi 77 yaşındaki Ayşe Yörük, kendisinden sürekli para isteyen torunları tarafından dövülerek öldürüldü.

  Yörük, kendisinden sürekli daha fazla para isteyen ve baskı yapan torununu oğlu Süleyman Eken'e şikayet etti. Ertesi gün annesinin eve gelmemesi üzerine şüphelenen Eken ve oğlu Veli Eken durumu polise haber verdi. Eve geldiğinde yerdeki kan izlerini gören polis, yerdeki halının olmadığını da tespit etti.

  Torunları ve oğlunun durumu anlatması üzerine harekete geçen polis, Hasan Yörük (26) ve kardeşi Hakan Yörük'ü (19) gözaltına aldı. İfadelerinde cinayeti itiraf eden kardeşler, ninelerini döverek öldürüp Eskihisar köyünde çamlık bir araziye gömdüklerini söyledi. Polis, Eskihisar köyünde çamlık bir alanın tepesinde bir çukura Ayşe Yörük'ün gömüldüğünü belirledi. Süleyman Eken, "Annem dünya tatlısı bir kadındı, herkese de yardım ederdi. 50 yıldır pazarlarda maydanoz, turp, yeşillik satarak bizi bu yerlere getirdi. Kızkardeşimin oğlu Hasan sürekli annemden para istiyormuş. Annemin 500 TL emekli maaşı var. Çoğunu da evli ama işsiz olan torunu Hasan'a veriyordu" dedi. Polis tarafından para yüzünden cinayeti işlediğini söyleyen Hasan Yörük ve ninesinin gömülmesinde ağabeyine yardımcı olan Hakan Yörük mahkemeye sevk edildi.
   
 2. die4ever

  die4ever rank8

  Kayıt:
  16 Haziran 2008
  Mesajlar:
  659
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  yuh artık vermezse vermez zorlamı yani :)