1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

PAOK zafer sarhoşu


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  [​IMG]
  PAOK'un galibiyeti, Yunan medyasında büyük yankı uyandırdı. Gazeteler, 'PAOK Fener'i ezdi' ve 'Acı-tatlı bir lezzet' başlıklarını manşetlerine taşıdı. Çirkinleşenler de oldu: Türk yiyicisi!
  Yunan medyası, Avrupa Ligi Play-Off karşılaşmasında PAOK’un, Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği mücadeleye geniş yer ayırdı. Metrosport gazetesi birinci sayfasında ‘PAOK Fener’i ezdi’ başlığını atarak, Siyah-Beyazlılar’ın rakibi karşısında uzun süre on kişi oynamasına rağmen başarılı bir sonuç alıp İstanbul’daki rövanş için avantaj yakaladığını ifade etti. Selanik Sport, ‘Türk yiyicisi’ başlığını kullanarak, PAOK’un 4-0 kazanacağı maçı topun kendilerini sevmemesi nedeniyle 1-0 bitirdiğini yazdı. Gazeteler ayrıca Fenerbahçeli taraftarların içeri ‘1913’ten sonra Selanik tekrar bizim olacak’ yazılı pankartları sokmak isteyerek Yunanlıları tahrik etmeye çalıştığını belirterek, ‘Tarihi bile bilmiyorlar. Selanik 1912’de Osmanlı’dan Yunanistan egemenliğine geçti’ diye yazdılar. Ayrıca polislerin de, bu pankartları stada almadıkları ve hemen ortadan kaldırdıkları ifade edildi.
  Rövanşa dikkat lütfen’
  Bu iki yayın organının yanı sıra ‘Çiftbaşlı kartal terörü’ başlığını kullanan Goal News, cesur yürekli PAOK oyuncularının, Fenerbahçe önünde altın bir galibiyete ulaştıklarını belirtti.
  İstanbul’da görüşeceğiz’
  Gazete ayrıca haberindeki ara başlığında da ‘İstanbul’da görüşeceğiz’ dedi. ‘Acı-tatlı bir lezzet’ başlığını kullanan ‘Score’ da, PAOK’un aynı performansı rövanşta da sergilemek zorunda olduğuna vurgu yaptı.