Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
pacific serverında arkadaşlığı bilen bi kişi bana hotana gelip 2 m verebiliri mi ? lütfen guildimi lwl atlatcam guildekiler bele dalga geçiyo guild 3 lwl olocak sen hala 2 lwl yapcan diye lütfen paraya kıyabilen bi kişi versin Sad

2m ha 5k plsciler gibi Ben Cok sinir olurm böyle seylerede neyse hadi sesimi cıkamrıym kalbini kırmıyım Exclamation

bu bi rekor bence 5k isteyeni gördüm 10k isteyenide gördüm hatta 200k isteyeni bile gördüm ama 2m i ilk kez görüyom helal olsun :mrgreen:

RoyFokkerr demiş ki:
bu bi rekor bence 5k isteyeni gördüm 10k isteyenide gördüm hatta 200k isteyeni bile gördüm ama 2m i ilk kez görüyom helal olsun :mrgreen:
BİKERESİNDE ADAMIN BİRİ GELİP BENDEN 9M İSTEMİŞTİ NEDEN DEDİM ADAM GELMİŞ GUİLDİMİ 3LVL YAPACAM DİYO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Razz

spyland8k demiş ki:
Zardock demiş ki:
http://www.thepowerlevel.com buraya gır selamımı söle verırler :mrgreen:
biz senın için topluyoz dımı para ter akıyo bı tarafımdan
3 kurus için bı str stone olmus 4 m

Neutral banlandı olum o site bi açıp baksan diyom launcer den

extraokk
sen ne biçim konusuyorsun karsında askerlik arkadasın mı var olumlu molumlu konusma

konuyu açalı çok olmuş ama ben ginede söyliyeyim
galiba artık 5 k plz ciler yerine 2m plz guıld lwl atlatacam gibilerinden söyliyenler çıkacak birde kardeşim paran yoksa niye guıld açıyosun gir başka bir guıld e her lwl atlarken ver 100 k kurtul

benım anlamadıım olaylardan bırısı ıste...
Bılader madem paran yok niye guıld acıyorsun...
daha 2lv bıle yapamıorsan artık guıldı sen oynama bu oyunu...
bıde master lık ayrı bı dert zaten...
guıle herseyden sorumlusun...
bi tartısma olur senı bulur...
onu atarsın o kufur eder dığerını atarsın o kufur eder... zor iş yanı en iyisi sen o guıldı sat... Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt