Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şuan sadece sp ye bakıyorum arkadasım Embarassed 5gap+sp tıcket var gapı 9a yukseltıcem daha :?!!! iş güç yok sp yapcaz ^^ 100k sp hedefim..

pasific eski server yaw,atı alan üsküdarı geçti millet sosun setle dolaşıyor,kral olmak istiyorsan yeni servera geçip max hızda kasıp ilk lvl 80lerden olmalı,farmı çabuk bitirmeli ve en az 3 parça sosun giysi ve sosun silah düşürene yada satın alana kadar durmamalısın Wink

Pennywise demiş ki:
pasific eski server yaw,atı alan üsküdarı geçti millet sosun setle dolaşıyor,kral olmak istiyorsan yeni servera geçip max hızda kasıp ilk lvl 80lerden olmalı,farmı çabuk bitirmeli ve en az 3 parça sosun giysi ve sosun silah düşürene yada satın alana kadar durmamalısın Wink
dediğinde haklısın ama ben PACİFİC açıldı açılalı bu serverdayım arkadaslarım dostlarım bu serverda ilk charım değil.. 62 str glavie - 68 full int - 55 str blade gibi eserlerim var ama satıldı tabiki şimdi bu charı actım yavaş yavaş ilerleyecegim.. Fllly Allly gibiler ilgilendirmiyo beni Wink

ya sro eskısı gibi değil eskıden botu kullanan kral oluyodu sımdı herkes botter artık kral olmanın yolu gkplayer powerlevel gibi sitelerden gecıyor ne kadar para o kadar saglam char ne diyelım charın yenı hayırlısı olsun

şimdi düşünüyorum siz doldu die server degiştiriyosunuz

venüsde baslasanız orasıda dolucak orayıda bırakcaksınız ne zevk alıcaksınız oyundan

ben pasificde 80 ne kadar kasıcam sonra 90 lw sınırnı bekleyip 90 sana kasıcam

sizin gibi server degiştirince sonuş hep aynı ama tabi siz bilirsiniz alllah yardımcınız olsun

saolasın :mrgreen:
ya bende bılmıorum neden ama her yenı servera gectıgımde yenı cok saglam arkadaslıklar kuruyorum belkıde bu cekıyo benı mesela athenste basladım pek tanınmıyordum cunku 5 ayda 46 lvl oldum bıraktım :mrgreen: tıbete gectım heretic guıldıne gırdım ordada serverın baba guıldlerınden degıldım ama tıbetın eskı oyuncuları bızım guıldın ısmıını duydugu zaman önemserdı guıldın gucunden değil sevıldıgımızden dolayı sımdı tıbette bı charım daha var bota her baktıgımda ıyıkı bırakmısım bu serverı dıorum sonra guıldce tıbetten pacifice gectik burdada extraloob tayfasıyla kaynastık serverın saglam Türk guıldlerınden olduk cok saglam dostluklar kuruldu sımdı daha kalabalık bı kadro gelır yenı servera tahmınım bakalım ne olcak :mrgreen:

SinSiGirl demiş ki:
şimdi düşünüyorum siz doldu die server degiştiriyosunuz

venüsde baslasanız orasıda dolucak orayıda bırakcaksınız ne zevk alıcaksınız oyundan

ben pasificde 80 ne kadar kasıcam sonra 90 lw sınırnı bekleyip 90 sana kasıcam

sizin gibi server degiştirince sonuş hep aynı ama tabi siz bilirsiniz alllah yardımcınız olsun
dediğim gibi atı alan üsküdarı geçti,millet sosunları düşürüp kapıştı artık sosun bulma şansım yok,parayla almaya kalksam hangi parayla alacam?o yüzden yeni serverda başlıyorum bide arkadaş faktörü var tabi,şuan NWO pacific ölü gibi kimse online olmuyor eski sohpetleri çok özledim bi yeni servera geçelim NWO yeniden doğacak o yüzden yeni servera geçmek istiyorum Wink

sizin NWO ölmüş olabilir ama benim şimdi girdigim 3 lw guilde bile ne sohbetler var istendimi sohbet oluyo yani hele union hiç susmuyo ama tabi siz bilirsiniz belki ilerde bende sıkılıp sizin gibi server degiştiririm ki zaten düşünüyorum öle yazdogoma bakmayın bu char için silk almış olmasaydım hiç beklemez mars yada venüsde başlıyo olurdum ama ilerleyen zamanlar neyi göstericek bekleyip görücez :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel charmış bu sünnet giysisi her zaman insanı ayrı bir havaya sokar ben bu giysinin altına mavi ayakkabı çeker oasis de bıçkın delikanlıyı oynardım bi ara parasızlıktan yetilerde buz gibi kar üzerinde çıplak sadece mavi ayakkabılarımla kastığımı bilir kardeşlerimin de beni ss lediğini bilirim :lolmuch: :mrgreen:

Yukarı Alt