İlk olarak merhaba. Biliyorum post sayım az güvenmekte sorun yaşabilirsiniz isteyen alır isteyen almaz siz bilirsiniz benim için fark etmez :sfff: Herneyse konuya gelelim
İlk olarak bizi 72 Level Wizzard+Cleric kasıcak. SBot Auto Res Auto PT vardır elindeki +5FB Staff ( Ong pt tek atar :D ).
İsterseniz süreyle kastırabilirsiniz yada spye göre fiyat verirsiniz size kalmış :)
İsterseniz üyeliklerinize girebilirim ama bunun için ek ücret alırım.
Sadece SP Ticket veya Premium olan üyelikler kasılacaktır ( Level Düşürme İşi Bana Ağittir. )
Ve fiyatlara gelelim
(Fiyatlar size göre değişebilir isterseniz TL cinsinden isterseniz M cinsinden ödeyebilirsiniz banka hesabımzı garantidir)
Yada siz kafanıza göre bir teklif verin. Yok item vereyim şu kadar kas falan benim için hiç fark etmez o size kalmış anlaşırsak herşey olur makara:

200K SkillPoint :150 Silk
500K SkillPoint :250 Silk
1M Skill point :500 Silk'tir

Yada siz istediğiniz sp pointi söyleyin ben ona göre TL,M,Silk cinsinden fiyat hesaplaması yapayım.İstediğiniz gibi ödeme yaparsınız.Oyun içi yada PTT'den Yada Garanti Bankasından siz bilirsiniz telefonla bile atabilirsiniz TL olarak :D

Fiyatları ucuz tuttum.Belki sonradan değişebilir. :D

Süre olarak ise
2 Hafta :150m
1 Ay :300mdir
Süreyi iyi kullanabilirseniz çok feci kar yaparsınız makara:

Fiyat işinden çok anlamam o yüzden belki indirim yapabilirim eğer böyle bir hizmet lazımsa benle iletişime geçin elbet anlaşırız problem değil yeterki birilerini mutlu edeyim summer1: :mrgreen:

Karakter'imden bir ss ( Şuan charda arkadaşım var bazen o giriyor bazen ben belli olmuyor :DGirdiğim zaman ss'i yenilicem )
- Resim Silinmiş.

Msn'e gerek yok bence özel mesaj ( pm ) atabilirsiniz yada msn adreslerinizi yazın ben eklerim. [horny21 biggrint1

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler kardeşim ^^ bende hedefime ulaşırsam senden plvl hizmeti alabilirim. :beer:

Yukarı Alt