Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Prada demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
o tam öyle olmuyor :wink1:

Naısl oluyormuş sen söyle bakalım?
mesela ben bi hata yapsam beni banlarlar ama aynı hatayı sen yapsan banlamazlar en basitinden, aradaki fark >Playboy< yani rütbe anladınmı :curtain: :wink1: (userların yaptığı hatayı yapmassın ama farklı bi şekilde o seviyede olarak düşün :wink1: )

Windy

Neden en başından beri haklı olmak zorundayım? Neden giden herkesin peşinden söylediklerim doğru çıkıyor :roll:
Birazcık laf dinleseniz keşke,bunları öğüt olarak değilde,arkadaş tavsiyesi olarak görseniz herşey daha güzel olurdu :wink1:

DangerWalker demiş ki:
Prada demiş ki:
DangerWalker demiş ki:

mesela ben bi hata yapsam beni banlarlar ama aynı hatayı sen yapsan banlamazlar en basitinden, aradaki fark >Playboy< yani rütbe anladınmı :curtain: :wink1: (userların yaptığı hatayı yapmassın ama farklı bi şekilde o seviyede olarak düşün :wink1: )
O rütbeye banlanacak birşey yapma ihtimali olanlar getirilmez zaten :P

Playboy dediğin bu sitedeki en yüksek rütbelerden , ne sanıyorsun ki :rolleyes1: Banlanma sebebini mod olsun , g.mod olsun kim yaparsa cezası kesilir.

Xplosive

Bilgiliyim
Banlanmada rütbe ayırt edilmiyor bildiğim kadarıyla. Ki zaten öyle büyük rütbelere gelmiş insanlar ban gerektiricek hareketler yapmayacak kadar kalitesli kişiliklere sahip oluyor.

Prada

DangerWalker ben bu sitede zaten Yöneticiyim. Bizim ailemiz budur kurallar vardır herkes uyarsa mutlu oluruz uymayan olursada yönetim olarak cezalandırırız. Bu ceza şahısı uzaklaştırmak için değil ailenin birliğini bütünlüğünü huzurunu korumak içindir.

banın atıldığı genel durumlar ; 1 - küfür etmek 2 - site reklamı yapmak . Eğer bunları yapıyorsanda bu ailenin bir parçası olamazsın zaten banlanırsın. Diğer koşullarda forumu kendi evi gibi gören herkes bu ailenin bir parçasıdır. Açık oldumu cevabım?

DangerWalker demiş ki:
Prada demiş ki:
DangerWalker demiş ki:

Siz Sadece üyelere mi ban atılır dusunuyosunuz berker abı benı mod muydu d.mod ıken banlamıstı sozunu dınlenmıyom diye :P :D

Castle demiş ki:
Banlanmada rütbe ayırt edilmiyor bildiğim kadarıyla. Ki zaten öyle büyük rütbelere gelmiş insanlar ban gerektiricek hareketler yapmayacak kadar kalitesli kişiliklere sahip oluyor.
keşke öyle olsa... extraloobda şunu demişti global mod ve site managerleri banlamıyoruz, tmm belki banda olabilir ama bunu userlara olduğu gibi bi kalemde silip atılmıyor ve bazı konularda haksız olsa bile haklı olarak gösteriliyor(çoğu konularda haklılar ama olmadığı konuları diyorum) hernese benim düşüncelerim bunlar daha fazla uzatmaya gerek yok zaten benim dememle hiçbirşey değişmeyeceği için, saygılar.

DangerWalker demiş ki:
Castle demiş ki:
keşke öyle olsa... extraloobda şunu demişti global mod ve site managerleri banlamıyoruz, tmm belki banda olabilir ama bunu userlara olduğu gibi bi kalemde silip atılmıyor ve bazı konularda haksız olsa bile haklı olarak gösteriliyor(çoğu konularda haklılar ama olmadığı konuları diyorum) hernese benim düşüncelerim bunlar daha fazla uzatmaya gerek yok zaten benim dememle hiçbirşey değişmeyeceği için, saygılar.
peki onlarca kişi banlandı haberin yok yanlış yapan herkes banlanır bunu böyle bil :oldie:

Xplosive

Bilgiliyim
DangerWalker demiş ki:
Castle demiş ki:
Globaller managerler biz üyelerin keyifli vakit geçirebilmesi için çaba harcıyor. Yaptıkları ufak hatalarda banlanacak olsalar d.modluktan globalliğe kadar olan sürece yazık değil mi? Yani globallerin ve managerlerin banlanmaması doğru bir hareket.

Banlanmak, sadece çok büyük hatalarda oluyor. Küfretmek, reklam yapmak, yöneticileri aşağılamak, hiyerarşiye baş kaldırmak vs. ban sebebidir. Globallerin veya managerların bunları yapmayacağını hepimiz adımız gibi biliyoruz. Çok zor süreçlerden geçiyorlar ve nihayetinde o mevkilere gelmeye hak kazanıyorlar. Geçirdikleri süreçte küfretmemek, reklam yapmamak gerektiğini vs. fazlasıyla öğreniyorlar. Ama içlerinden biri çıkıp reklam yapsa veya küfretse ben banlanmayacağını sanmıyorum. ^^

Prada demiş ki:
banın atıldığı genel durumlar ; 1 - küfür etmek 2 - site reklamı yapmak . Eğer bunları yapıyorsanda bu ailenin bir parçası olamazsın zaten banlanırsın. Diğer koşullarda forumu kendi evi gibi gören herkes bu ailenin bir parçasıdır. Açık oldumu cevabım?
Halk diliyle biraz "Artistlik" yapan da banlanıyor :mrgreen: Bakınız : Advance :P

Replay demiş ki:
Prada demiş ki:
Halk diliyle biraz "Artistlik" yapan da banlanıyor :mrgreen: Bakınız : Advance :P

:curtain:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt