EmmaW

Arkadaşlar bilidiğiniz gibi biz TÜRKİYE serverı kurcağımızı söledik.Hatta baya bi ilerlekdik.Ama sonra anladıkki ya yuilik yapcaz :D sizi kandırıcaz yada adam gibi çıkıp olmadı sölicez diye düşündüm.Şimdi sölüyoruz yapamadık serverı fakat baya ilerledik zamanınızı aldığımız için özür dileriz ve bu yolda kimi kırdıysam özür dilerim.Bu konuyu özür dilemek amaçlı açtım derdim post kasmak değil.Ayrıca mesajımı duyurduğuma göre konuyu KİLİTliyebilirsiniz.
tekrar özür dilerim :oops:

berkomu demiş ki:
Arkadaşlar bilidiğiniz gibi biz TÜRKİYE serverı kurcağımızı söledik.Hatta baya bi ilerlekdik.Ama sonra anladıkki ya yuilik yapcaz :D sizi kandırıcaz yada adam gibi çıkıp olmadı sölicez diye düşündüm.Şimdi sölüyoruz yapamadık serverı fakat baya ilerledik zamanınızı aldığımız için özür dileriz ve bu yolda kimi kırdıysam özür dilerim.Bu konuyu özür dilemek amaçlı açtım derdim post kasmak değil.Ayrıca mesajımı duyurduğuma göre konuyu KİLİTliyebilirsiniz.
Özrün kabul edilir,fakat özrün kabahati büyük biliyosun.İnsanlara karşı çıktın herkez biliyodu açılmıyacagını serverin fakat siz üstümüze geldiniz bizde sizin haliyle...Ama özür dilemek de bir erdemdir sen ve diger senin gibi özür dileyenlerle gurur duyuyoruz. :wink1: :wink1:

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
ferosero demiş ki:
berkomu demiş ki:
Özrün kabul edilir,fakat özrün kabahati büyük biliyosun.İnsanlara karşı çıktın herkez biliyodu açılmıyacagını serverin fakat siz üstümüze geldiniz bizde sizin haliyle...Ama özür dilemek de bir erdemdir sen ve diger senin gibi özür dileyenlerle gurur duyuyoruz. :wink1: :wink1:
kabul edildi :P:P:P:D ?!!!!!!. ?!!!!!!. oldie oldie oldie :?!!! :?!!! ?!!!!!!..... ?!!!!!!..... ?!!!!!!..... :santa: :santa: ?!!!!!! ?!!!!!! :?! :?! :?! :?!!! :?!!!

Beyler dalga yeri değil burası Ben size en başta demiştim bu iş kolay bir iş değil diye çünki bu işe baya bir kişi kalkıştı ama hiç biri adam gibi yapamadı.Ben senin özürünü kabul ettim ve özür dilemen için bir sebep göremedim.Neyse çok uzun oldu.

arkadaşlar ne yapıyorunuz siz yaaa. arkadaşımız gayet ciddi bir şekilde özür dileme cesareti göstermiş sizin verdiğiniz cevaplara bakın yaaa :evil:

Arkadaşım seni bu samimi cesaretinden dolayı tebrik ederim. Önemli olan hata yapmak değildi. önemli olan aynı hatayı tekrar tekrarlamamaktır. :?!

Yukarı Alt