Özer Bir Galibiyet
İki zorlu cephede ilk devreyi zirvede tamamlayan Fenerbahçe, kupaya da görkemli bir şekilde girdi. Gecenin adamı "Geleceğin Alex'i" denilen Özer Hurmacı'ydı...

Rahat Bir galibiyet.

26 yıllık hasretin son bulması ümidiyle başlayan bir yolculuk akşamında sahadaydı Kanarya. Bilet fiyatları yarı yarıya indirilmesine rağmen yeteri kadar destekleyici olmadan başlayan kupa yürüyüşünün ilk adımının kayıpsız yaşanması, genç oyuncu Özer’in günden güne yükselen performansı ve çok zamandır alınmayan üç farklı galibiyet, alın işte gecenin keyif çiçeklerinden bir demet... Altay ekibinin dirençli mücadelesi Kanarya’nın mücadeleci orta sahasına ancak 45 dakika dayanabildi. Pozisyon üretmekte zorlanan, hücumda çoğalamayan Siyah-Beyazlılar’ın her atağı zayıf şut denemeleriyle sonlandı.

Fanatik...

Fre3sTyLe demiş ki:
Hacı adam ne top oynuyor ya Türkiyenin en büyük yıldızı olacak bundan 3 yıl sonra. pray: cool2:
Al bendende o kadar süper topcu yaa ama sanki o adar övdükleri abdülkadirde bunu goremedım ama bakalım daha fazla ızleyemedık... 8)

BurakK* demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Hacı adam ne top oynuyor ya Türkiyenin en büyük yıldızı olacak bundan 3 yıl sonra. pray: cool2:
Al bendende o kadar süper topcu yaa ama sanki o adar övdükleri abdülkadirde bunu goremedım ama bakalım daha fazla ızleyemedık... 8)
Adamın ayağına top gelmediki :P

Özeri ben fm dende tanırım hatta fenerbahçede oynadığım zaman almıştım fenere... geldiğinde videosunu izledim...İşte o dedim bize lazım olan adam bu :nod:

Yukarı Alt