1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Özel gecede müthiş konuklar


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  TTNET 5. yaşlarının coşkusunu paylaşmak için sınırsız ve ücretsiz WiFi kampanyası başlattı.

  [​IMG]

  5 yılda 6 milyonu aşkın aboneye ulaşan TTNET, 5. kuruluş yıldönümünü kutladı. Muhteşem geceye Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ve usta oyuncu Şener Şen de katıldı.
  TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan şirketin 5 yılda 6 milyondan fazla aboneye ulaştığını belirterek, bugün, 30 milyondan fazla kullanıcının internete TTNET ayrıcalığıyla bağlandığını kaydetti.


  SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ WİFİ

  5. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirketin Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, yazılı açıklamasında, 5. yaşlarının coşkusunu müşterileriyle paylaşmak için 2 ay boyunca sınırsız ve ücretsiz olacak WiFi kampanyası başlattıklarını belirtti. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, şirketin başarıyla geçen 5 yıllık bir süreci geride bıraktığını, bu sürecin yalnızca TTNET için değil, tüm Türkiye için köklü bir değişimin simgesi olduğunu, TTNET olarak 5. yaşlarını kutlamanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: 'Ancak bizim için asıl gurur kaynağı, Türkiye'nin yaşadığı köklü değişimin de bir parçası, hatta dinamolarından biri olmaktır. Bu değişimin vizyonu olarak gördüğümüz bilgi toplumu olma hedefi doğrultusunda, bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yayılması süreçlerinde bizzat rol oynamayı çok önemsedik. Bu anlayışla hep, geleceği şimdiden nasıl inşa edebileceğimize odaklandık. Bunu da 5 yıldır Türkiye'de ilkleri hayata geçirmeye ve iletişim dünyasında farklılık yaratan ürün ve servisler sunmaya odaklanarak başardık.'

  İnternet servis sağlayıcısı olarak yola çıktıklarını ancak, Türkiye'nin 'öncü iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi' olduklarını belirten Yılmaz, yola çıktıkları andan itibaren Türkiye'de internetle birlikte anıldıklarını, internetin ayrıcalıklı dünyasını Türkiye'nin dört bir köşesiyle buluşturduklarını ve hem ADSL hem WiFi ve hem de 3G hizmetleriyle interneti günlük hayatın bir parçası durumuna getirdiklerini dile getirdi.

  Yılmaz, 'Bugün 100 Mbps'lere kadar çıkan internet hızımız ve 6 milyonu aşkın abonemiz bulunuyor. Öte yandan, TTNET üzerinden internet deneyimi yaşayan kullanıcı sayısı ise 30 milyonu aştı. Pek çok ilki hayata geçirerek başarılarla süslediğimiz bu dönemi, yeni bir vizyonla bir adım öteye taşıdık. 'TTNET'le Her Şey Mümkün' diyerek yeni bir dönem başlattık. Bugün Türkiye'yi sadece internete bağlamakla kalmıyor, müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılama hedefiyle, iletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahipleniyoruz' ifadelerini kullandı.

  Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Web TV hizmeti Tivibu Web ile genişbant internet bağlantısı üzerinden alıcı aracılığıyla yüksek kalitede yayın yapan IPTV hizmeti Tivibu Ev'in bu dönemin öne çıkan yenilikleri olduğunu, TTNET Mobil markası altında 3G mobil internet ve cep telefonu hizmetlerini vermeye başladıklarını, TTNET Müzik, TTNET Oyun servisleriyle eğlence dünyasının başaktörlerinden biri durumuna geldiklerini bildiren Yılmaz, dünyada 'Dörtlü Servis' olarak tanımlanan, iletişimin ana unsurlarını bir arada ve tek faturada birleştirme dönemini başlattıklarını anımsatarak, yeni dijital yaşamda müşterilere rehberlik etme misyonu ile hareket ettiklerini kaydetti.


  2 AY SINIRSIZ WIFI

  Tahsin Yılmaz, kampanya ile ilgili ise, 'Sınırsız WiFi kampanyamızla 5. yaşımızın heyecanını müşterilerimizle paylaşmak istedik. Bu kampanya ile müşterilerimiz Türkiye'nin 81 ilindeki binlerce TTNET WiFi noktasından internete özgürce dakika ya da kota sınırlaması olmadan bağlanabilecekler. TTNET olarak 5 yıldır olduğu gibi önümüzdeki nice beş yıllarda da müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz' açıklamasını yaptı. TTNET'in kuruluş günü olan 26 Nisan'da başlatılan 5. Yıl WiFi Kampanyası, haziran ayı sonuna kadar sürecek.