Konya Merkez Selçuklu ilçesinde baba Z.E'nin (35) 12 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızını yaklaşık 5 ay önce taciz etmeye başladığı, bu durumu kimseye söylememesi için tehdit ettiği iddia edildi.

Küçük kızın sık sık ağlamasından şüphelenen annenin olayın üzerine gitmesi üzerine küçük kız, başından geçenleri annesine anlattı. Anne, kızının odasına kalem kamera yerleştirdi.

Kalem kamera kayıtlarıyla tacizi tespit eden anne, Konya Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu.
Gözaltına alınan baba Z.E, ifadesinde, ''Tacizi hatırlamıyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum'' dedi.
Zanlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Bu kadarda olmaz artık 8O

Teknik olarak 2 insandan hepimizin ürediğini düşünürsek, pek de garip olmasa gerek..

Mopneet

NoMoreLove demiş ki:
Teknik olarak 2 insandan hepimizin ürediğini düşünürsek, pek de garip olmasa gerek..
bunun gibi bir cok vaka gordum ama olaya bu yonden yaklasanini ilk defa goruyorum. ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bumpkin demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
bunun gibi bir cok vaka gordum ama olaya bu yonden yaklasanini ilk defa goruyorum. ^^
Bu nedir hakketten ya, 3 günde 1 görürüm bu haberleri sitede ama bu bakış açısını ilk defa yakalıyorum :mrgreen:

NoMoreLove demiş ki:
Saçmalıyorsun. garip değilse sana doğacak kız çocuğun ile mutluluklar diliyorum o zaman

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olay gerçekten ilginç ama bunlar normal davranışlar değil ancak akıl sağlığı olmayan insanların yapacağı şeylerdir bunlar gene basit avrupada adam kızından 4 çocuk yapmış çocuklarda birbirlerini fifiliyorlar onlardan çocuk oluyor falan kimin eli kimin şeyinde belli değil awwww :/

NoMoreLove demiş ki:
Leetnock demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Saçmalıyorsun. garip değilse sana doğacak kız çocuğun ile mutluluklar diliyorum o zaman
Sizin görüşünüz saygım sonsuz. ^^
:muck: :kalp:
Burası Türkiye, herşey mümkün. Manda'dan oğlak bile doğurturuz icabında. şükredin sadece taciz etmiş.Kimileri çocuk yapıyor kendi kızından daral: :coffee:

BaSoryong

Buralıyım
Böle hayvanların hayvan desek çok gelir Allah belasını versin !

NoMoreLove demiş ki:
Saçma. Hz. Adem ile Havva'dan gelme olayı böyle basit değil. Bilmediğiniz konularda suçlayıcı yorumlar yapmayın lütfen. pray:

Yukarı Alt