Arkadaslar demin sun cıktı demıstım 52 tane Elix Wpn 4 tane lucky stone we 3 Steady ile.. silah +5 bile olmadı suan +3 bununla kalmayıp 14 olan crıtıcal + basma sırasında 6 ındı sonra challenge stone bastım we olaya bakarmısınız...

- Resim Silinmiş.

Bu olay bana 3 kez oldu 6 kez ardarda challenge basıldı failed wermedı ama crit 2 de kaldı...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Dw ortasında denersen daha çoookk uğraşırsın. Git kuytu bi mekana bas paşa paşa derdin ne :lol:

Sun sonucta degreesimi war:D:D kuytu bı yerde 52 elix wpnla sadece +3 sonucunu aldıgım ıcın artık denemiyorm:D

bende kendi itemim kendı charım kendi anım kendi gözlerim:D gördüm düştüğünü

şu oyunda öğrendiğim bişey varsa o da dw nin alchemy konusunda ne kadar uğursuz bi yer olduğudur deniyeceksen git janganda kuytu biyerde dene summer2:

Sen şanssızlık görmemişsin bi kere lucky powder ile prot pantalonu +1 de patlatmıştım :(

LoTuSs demiş ki:
Sen şanssızlık görmemişsin bi kere lucky powder ile prot pantalonu +1 de patlatmıştım :(
ben sana dün yaşadıgım olayı anlatımde sansızlık ggör :) gidip 70+ tane elixer weapon alıp 3-4 tane luck ve steady alıp bütün sehirlerde basmayı denedim fakat silah suan +4 1 kere +5 olmadı bende anladımki bu oyunda bi daha + falan basmm :P

Bende çok şansızım + deniyorum olmuyor phy mag rein deniyorum 0-0 oluyor bıktım ya 11 dg %0 verdiğim stone parasına statları basılı silah alırdım valla:D

Yukarı Alt