Wizard alayına tek atar,alayından tek yer,uniq murder'i.
Crosbow ve Dagger,harika bir chardır pwplerde vs.
Nuker,kasılırken iyi kasılırsın vede pwplerde avantajlarıda var uniq. avındada baya iyidir.

Warrior 2h+Cleric tam bir pvp charı 90dan sonra eline bir +7 alabilirsen setinde +5 olursa sunlu playerlarlara kafa tutarsın.

Çin) Full Str Bow veya Full int Nuker S/S
Eu) Wizard/Cleric.(çok yatar o ayrı)

Warriora zevkli diğenler bile var helal olsun 40 lvl kasıyorsun 4 skillle ondan sonra 70 te :D

Rogue ırkı en zevklisi bence.
Pvp de zevk dersen 2 Handed..Tief ol itemleride ii kötü diz biraz arkadan lvlinde bi kaç hunter saldırırken yürür sinir edersin.

arkadasların da dedıgı gıbı soyle sınıflandıralım olayı..
eger sen skıllerın gorsellıgı bakımından gozlerım bayram etsın dıyorsan blader acıcaksın sadece pvp chardır baska hıc bırsey yapamazsın o ayrı..
ama dedıgın sey farklıysa chınese pure int nuker s\s-europ wizard onerırım wizard char fazla mob arasına gırdıgınde senı cok sınır edebılır paso yatması bakımından ama unıque kesmek ve cogunlukla moblara ve diger charlara tek atmanın zevkı harıkadır hele unique kesmek uzerıne heyecan tanımam :muck:

zevk istiyosan warlock süper.sen zehirleri basıyosun rakip çaresizce ölmeyi bekliyo kurbanlık koyun gibi hiç bişey yapamadan geberip gidiyor :D

Prestij

Tanınıyorum
Bence en zevkli char Two Handed Sword warior :D kendim bizzat çoğu charla oynadım ancak onun gibisi yok. Adeta vuruşları hissediyorsunuz. Uzaktan ok yada büyü atmaya benzemiyor. Skilleride inanılmaz güzel. Tek sorunu geç basılan pot :D

:arrow: 72den tek yer 90wizard demiş birisi :?: :?:
arkadaşım sen nerde gördün böle bişe böle bi saçmalık olur mu 20lv fark war arada
wizardım :coffee: wizard tek başına pvpde sağlam deildir ama 20lv düşüğündende tek yemez :lol: :!:
şu taktik oldukça işe yarar:
zor bi iştir ondan çou kişi yapmaz ama wizard ve cleric maxlanmalıdır
malesef serverda holy recovery division kullanan bi wizard görmedim :cry: :cry:
kimse farm yapmaya uraşmaıo belki de yapamıo
şuan bende cleric ve wizard 78de maxlanmış durumda
clericle pvp yapmak oldukça sağlamlaştırıo çarı str kadar çar kadar oluo nerdeyse
heaven glare ile bind tutana kadar adamı oyalamak çok zor deil sonra offering tek gitsin adam
wizardla pvpnin şu kötü yanı war 1vs1 e çok saygı duyulmuo herkes alayına dalıo
cleric kullanmadan wizardla(bunun farmını wizarların nerdeyse hiçbiri yapamıo) pvpde üstünlük sağlama ihtimali çok yüksek deil
seri atak yapan xbow ya da block yapabilen çar misal blade ile pvp sahasında üstünlük söz konusu deil doruya doru :?
bunu pvpye clerici sokarak önleyebiliriz

asıl konuya döniyim bence wizard kasması en zevkli çarlardan biridir kasarken yaratık geldi dondur aa ölmedi teptir derken zaman geçer :muck:(elle kasarken)

90lv daki eğlence dersen ya job, pvp ya da uniq olarak algılarım bunu gerek normal gerek job pvpsinde warrior warlock oldukça zevklidir ama el çabukluğu ister
dagger da müthiştir youtube şu an adını hatırlayamadığım bi vidyoda yavaş çekim dagger skilleri harika
uniq açısından wizard ya da xbow a bişe diyen çıkmaz heralde
joblarda ise warriorlar tartışılmaz gerçek thief kesicileridir, npc thiefler için wizardlar bulunur genelde ama theif olarak daha uygun bence pusu kurmak wizardın işi

:sfff: kısacası her çarın ayrı bir güzeliği war
hepsi insanın kendi zevkine kalmış :coffee:

:arrow: :arrow: bnm zevkim wizarddan yana :starving: :wink1: :wink1:

Yukarı Alt