SonSAHNE

Bilgiliyim
Arkadaşlar İlk olarak Part lara ayırmak ne işe yarar sorusunu cevaplayayım.

Not: TAMAMEN kendi Çalışmamdır...

Sabit olarak eklerseniz Sevinirim...

1: Bir dosyayı VCD ye yazabilmek için 700mb lık partlara ayırmanıza yarar
2: Bir RapidShare Paylaşımı Yapabilmek için 100mb lık part lara Bölmenize Yarar.
3: Arşiv yaparken Daha iyi ve Düzenli Saklayabilmenize yarar vS. vS.

İlk Resimde Partlara Ayırmak istediğiniz Klasör e Sağ tıklayıp "Add To Archive" yada Türkçeyse "Arşive Ekle" ye Tıklayın...

-Resim Silinmiş.

( Bu resimde Sayıların Karşılığı gelen Yerlerin Açıklamasını Yazıyorum.)

1: "Best"i seçin. Türkçeyse "En iyi". Dosyalarımızı en iyi şekilde sıkıştırması için...
2: Kaç MB boyutunda Partlara Ayıracağınızı seçersiniz. Seçtiğiniz Sayının Yanına MB'ı simgeleyen "m" harfi koyun. (bkz. 100m)
3: Yukardan "Advanced"i seçin ve diğer resimdeki ayarları yapın...

-Resim Silinmiş.

( Bu resimde Sayıların Karşılığı gelen Yerlerin Açıklamasını Yazıyorum.)

1: Set Password: Şifre Ayarlarınızı yapmanıza yarar. Tıkladıktan sonra Resmde görüldüğü gibi 2 tane boşluğu bulunan bi pencere daha açılır.
2: Bu boşluğa koymak istediğiniz şifreyi yazın (bkz. http://www.extraloob.com)
3: 2. boşlukta koyduğunuz şifreyi tekrarlayın ve 4. Seçenekteki TAMAM a basın. İşleminiz Partlara Ayırdığınız Dosyanın boyutuna Göre Değişebilir.

-Resim Silinmiş.

By S0NS4HN3

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohh be sorunsuz olmuş teşekkürler logolar falan çok böğürmüş ama biriside eklemiş ben söylemeden :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
ohh be sorunsuz olmuş teşekkürler logolar falan çok böğürmüş ama biriside eklemiş ben söylemeden :lolmuch:
artık alıştık abi :lol: dedim bi mutlu edeyim adminimizi :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
yaw zaten winrar kafayı yedi full varsa bi upload edersen çok mutlu eedersin bu kardeşini :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
BaTTeRST demiş ki:
Tıkla
buyur crack yapamassan ben yarın sakin bi kafayla anlatırım şimdi başım ağıyo hade ii geceler mucX headbang2ft9

eyw. saol crack i hallederim sen yat uyu başın düzelir :lolmuch: bende yatıcam 2 gündür 7 saatlik uykuyla duruyorum :lolmuch:

belirsizzzzz

Aileden
S0NS4HN3 demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Tıkla
buyur crack yapamassan ben yarın sakin bi kafayla anlatırım şimdi başım ağıyo hade ii geceler mucX headbang2ft9

eyw. saol crack i hallederim sen yat uyu başın düzelir :lolmuch: bende yatıcam 2 gündür 7 saatlik uykuyla duruyorum :lolmuch:
benim uykusuzluktan deil sigarayı fazla kaçırmışım ondandı neyse geçti, amabi sorun olursa sor he extrabeer

Yukarı Alt