NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
Arkadaşlar benim iki tane sorunum var:
1-)Ben sromodifier kullanıyorum dc yememek için sro açılıyor id ve pw gidiyorum birkaç kere denedikten sonra connect e bastığım halde image code gelmiyor acaba bunun bir çözümü var mı???
2-)oyundayken birden ekran donup kalıyor ve ben oyunu ancak görev yöneticisi ile kapatabiliyorum başka türlü kapanmıyor.....

yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim gerçekten çok bunaldım artık bu sorunlar yüzünden

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başlığı daha belirgin yazarsn herkes yardım eder böyle saçma sapan başlıklar açmayınız Idea

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
kusura bakma pek anlamıyorum forum işlerinden ama bi bak böle olmuşmu başlık olmamışsa değiştireyim tekrar kusura bakma Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oyun donmaları genellikle sistem sorunudur muhtemelen makina ısınıyor programlarda fazla cpu ve ram harcıyordur sen kasa kapağını açık tut ekran kartı güncel driver larını kur ve öyle aç sorun olmamalı agh keşke ram 1 gb olsa Wink

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
pc ye yeni format attım driverların hepsi güncel ama böle sorun oluyor işte
pc özellikleri: ddr 448 mb ram ekran kartı:ati radeon xpress 200 series 256 mb pentium 4 3,06 ghz heralde bi 512 mb ram alsam ii olacak.... yinede çok saol ilgilendiğin için

Yukarı Alt