merhabalar.

yeni başladım bu oyunu oymaya ilk 1 hafta normal calıştı fakat ses kartında bir sorun oldu ve ses kartını deiştirdik.. ama şimdi oyunda sadece müzik sesleri geliyor skil ve vuruş sesleri yok ne yaptıysam calışmadı oyunu ka sefer yeniden sildim kurdum sildim kurdum hala düzelmedi.. bu şekildede oyuncen zevk alınmıyor yardımcı olursanız cok sevinecem...

tşklr.erdal..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
denetim masası ses bölümüne gelip oradan ayarlarınızı kontrol edin veya buraya ss atın biz bakalım.

extraloob demiş ki:
denetim masası ses bölümüne gelip oradan ayarlarınızı kontrol edin veya buraya ss atın biz bakalım.
en az 100 defa kontrol etmisşimdir tekrar ettim..

SS gonderin derken ??

_yaramaz1907_ demiş ki:
merhabalar.

yeni başladım bu oyunu oymaya ilk 1 hafta normal calıştı fakat ses kartında bir sorun oldu ve ses kartını deiştirdik.. ama şimdi oyunda sadece müzik sesleri geliyor skil ve vuruş sesleri yok ne yaptıysam calışmadı oyunu ka sefer yeniden sildim kurdum sildim kurdum hala düzelmedi.. bu şekildede oyuncen zevk alınmıyor yardımcı olursanız cok sevinecem...

tşklr.erdal..

bu konuda yardım edebilecek kimse yokmu??

_yaramaz1907_ demiş ki:
_yaramaz1907_ demiş ki:
merhabalar.

tşklr.erdal..

bu konuda yardım edebilecek kimse yokmu??
bu koca sitede bu konuda yardımcı olacak kimse yokmu...

Redefine demiş ki:
_yaramaz1907_ demiş ki:
Redefine demiş ki:
O değilde daha yolun başındayken o charı sil.
onunda sırası gelecek sen cok annayorsan bu oyundan benim sorunuma care bul !!
Oyunu bilmek ile bunun ne alakası var ? Üslubunu düzelt sonra çare aramaya bak.

ukalalıgı yapan sensin bide bana uslubunu düzelt diyemezsin... uzatma ... bir bildigin varsa bizimle paylaşş.. gereksiz yere kimseyi meşgul etme..

Takımı
Galatasaray
@yaramaz
böyle tiplere gülüyorum. Gelip forumda yardım isterler. Birisi başka bir öneride bulundu mu artist artist cevap verirler makara:
Meşgul oluyorsan burda :byes:

sarkoLata demiş ki:
@yaramaz
böyle tiplere gülüyorum. Gelip forumda yardım isterler. Birisi başka bir öneride bulundu mu artist artist cevap verirler makara:
Meşgul oluyorsan burda :byes:
sende ondan farklı biri deilsin.. sacmalıyor ve gereksiz mesaj yazıyorsun.. ben sadece yardım istedim. edebilen varsa .. onu her zaman dinlerim ama bildigi bir şey varsa eger sadece zaman gecirmek için durdaki kişileri ve buraya yardım almak için gelen kişileri Tİİ ye alcaklarsa bu kişilerin site tarafından gereksiz mesaj atmamaları için uyarılmalıdır..

geyik yapmak isyenler içinde eminim başka bir bölüm vardır..

Öncelikle saçma kavganızı lütfen sonlandırın...

Ses kartını yeni aldın, bazı sesleri veriyor bazılarını vermiyor dedin, müzik dinleyebiliyor musun? Eski driverı kaldırdınmı, (eski ses kartın Onboard ise Biostan onu devre dışı bırak) sonra bilgisayarı yeniden başlat, yenisinin dirverını kur, ayrıca DiretcX i tekrar indir ve kur... (DirectX dosyaları zarar gördüyse yapabilir) Sonra başlat çalıştıra dxdiag yaz çalıştır... o işlemi bitirince ses kısmına ayarları kontrol et...

Yukarı Alt