1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

oyundan masa üstüne atmasının sebebi?

1. kursadali

kursadali rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu oyundan atmaya ne driver güncellemesi ne silkroad baştan kurma ne de format çözemedi...bendeki ekran kartı ati...acaba bu hatayı alan arkadaşların ekran kartı ne? benim olduğum yerde 3 tane aynı tip pc sattım...2 tanesinde ati bir tanesinde nvidia kullandım...kalan tüm zöellikler aynı...ati takılı olan sistemlerin ikisinde de oyundan atmalar var ve 2 cleint atınca pc resetliyor..ama nvidia kullandığım sistemde 3-4 sro birden açılabiliyor...tüm sistem özellikleri aynı olan makinelerde 2 sinin sorun çıkarıp 1 inin sorunun çıkarması bana bir tek ati ekran kartından olabiliceği aklıma geliyor...bu hatayı alan diğer arkadaşlar da ekran kartlarının ati veya nvidia olduğunu yazarsa bi genellemeye bakıp sorunun atiden kaynaklanıp kaynaklanmadığını çözebiliriz...

2. Black Rain

Black Rain rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
  3. F34RL3SS

F34RL3SS rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de o sorun oluyor ama sadece bottayken.
    ekran kartim: ATİ

4. kursadali

kursadali rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sistemde hiç bir porgram açık değilken işe yaradı ama normal programlarımı açınca gene aynısnı yapmaya başladı...ati ekran kartından dolayı kaynaklandığını düşünüyorum...bu sorunun yaşayan arkadaşlar da ekran kartı firmasını buraya yazarsa sorunun çözmede yardımcı olcaktır

5. ApoCaLyptiCa

ApoCaLyptiCa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sana olan şeyin aynısı bende de oluyor direk masaüstüne atmaya başladı bota bırakamıyorum direk masaüstüne atıyo 5 dk da bir bazen yarım saate kadar çıkabliyor ama dediğin gibi sadece bottayken oluyor bnm ekran kartım ati arkadaşın pc de de kasmak için bıraktım onn da ekran kartı Ati onda da aynı sorun çıktı 90 olmaya çalışıyorm ama bu hata yüzünden olamıycam sanırım premiumun 4 günü boşa gitti

6. jestoka

jestoka rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet arada bendede oluyo bemikide ati demekki sorun e.kartındamış