beyler adamın biri polonyalı ve köpeğini kastım adamın teşekkür etti baktım adam pot basmıyo potionunun alup olmadığını sordumm tabi olmasaydı vercektim adam var dedi ve silkle alının 1000lik potlardan bana verdi en büyüğünden 1000hp ve 1000mp sonra ben kasarken altınları toplamasını sitedim oda benim gereğim yok dedi bende ama benim var dedim adam çıkardı 25m gold verdi :d :mrgreen: 8) :lol: :P

cyclone demiş ki:
beyler adamın biri polonyalı ve köpeğini kastım adamın teşekkür etti baktım adam pot basmıyo potionunun alup olmadığını sordumm tabi olmasaydı vercektim adam var dedi ve silkle alının 1000lik potlardan bana verdi en büyüğünden 1000hp ve 1000mp sonra ben kasarken altınları toplamasını sitedim oda benim gereğim yok dedi bende ama benim var dedim adam çıkardı 25m gold verdi :d :mrgreen: 8) :lol: :P

bize gelmezki böyle arkadaşlar...

Of..

mayhemm demiş ki:
cyclone demiş ki:

bize gelmezki böyle arkadaşlar...

Of..
ama adamla baya bi arkadaşlımız var şimdi istesem wolfuda verir belki :D

Yabancılar bunu bir oyun olarak görüyor.Bizim gençlerimiz ise bu oyunun birer kölesi oluyorlar.Bütün hayatları silkroad oluyor bazen.Dışardaki güneşin,havanın,denizin vs farkına varmıyorlar. :(

Benim Mısır'lı bir dostum var Hercules serverinde HiDDeNKiLLeR nicki... Aramızda senin itemin benim itemim yok diyebilirim. +6 staffım yok oldu, çıkardı +5 staff verdi.70+5 küpe verdim str/int 5,o çıkardı 74+4 str/int 5 küpe...Aynı yerde kasardık,AFK olduğum zamanlarda pet dolduğunda ,item düşse ve benim pet alamasa geldiğimde bana geri verirdi. Var mı böyle dost?
neredeyse hep beraber kastık. bir zamanlar Wizard/Bard açmıştı, o bana moving basıyor,ben ona defans basıyordum, beraber kasıyorduk. :mrgreen: aaah aahhh özledim Hercules'i,ama şu kendini bilmez ülkeyi bölmeye meraklı Türk geçinen gençler olmasa daha zevkli olacak . :evil:

bizimkilerde yerdeki 300 goldun kavagasını yaparlar :evil:
sos düşürdüm diye uniondan biri bana pk olmuştu hala unutmuyorum :|
neden kendimize alf ettiriyoruz yabancılara laf edeceğimize oyunu onlar kadar seviyeli oynasak olmazmı ?!!!!!!

EmmaW

onun nickini bana verebilirmisin :D :D bende geçen bi türk giant keserken o gianta daldım ve giantı ben kestim sonra itemler çıktı 3 tane aldım onları ona verdim bi teşekkür bile etmedi :D ama iyi şansmış sendeki

A.T.P demiş ki:
Yabancılar bunu bir oyun olarak görüyor.Bizim gençlerimiz ise bu oyunun birer kölesi oluyorlar.Bütün hayatları silkroad oluyor bazen.Dışardaki güneşin,havanın,denizin vs farkına varmıyorlar. :(
Bende Aynen Düşünüyorum.Ben MiLLete Cok Som Sos Verdim Bunun En İyi Şahitleri Cr4zyK4s4p
QssSxD(CoLd_Breath) yani ilker kardesim Bu Birtek Private serverde değil iSRO dada Böle Ama Malesefki deniLdiği Gibi Yerdeki 300 Goldun Kavgasını yapanlar oldugu sürece hiç ilerleyemeyeceğiz.
Düşünün Yha ADam Uniq Kesio Yabancı Bizimkiler Ana Bacı Basıyolar Küfürü Töbe töbe dicek baska bişi bulamıyorum.... :?! :?! :?!
İyi Forumlar....

TwiLighT demiş ki:
bizimkilerde yerdeki 300 goldun kavagasını yaparlar :evil:
sos düşürdüm diye uniondan biri bana pk olmuştu hala unutmuyorum :|
neden kendimize alf ettiriyoruz yabancılara laf edeceğimize oyunu onlar kadar seviyeli oynasak olmazmı ?!!!!!!
aynen!!!

öyle arkadaş bulamadığım için alexandarı bıraktım en son botla kastığım süper build bi char vardı dedi varmı boş char var dedim verdim id pw hıyar şey 2 gün sonra gizli sorusunu istedi.. sildim arkadaşlıktan

Venicede takılan bana yoldaş olcak olan varsa pm pls..

Yukarı Alt