Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
senden başka para veren yok bu forumda galiba hacım :mrgreen: ilk resme bende çok şaşırdım yalnız :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
O ilk resim annemin laptopunda çekmiştim low ayarlarda kaç ay oldu o bea :coffee:
Keşke bunu en başta deseydinde sussaydı herkes :D

Tauriel

Öğretiyorum
Oynamadığım için bişey diyemem ama bu paylaşımdan sonra baya araştırdım şuan oyunun crack ide yok. Uzun bi sürede çıkmaz diye düşünüyorum.Ama adamlar 12 sene uğraşmış.İlk resim herhalde baya bir low da .D ama baya beğenen var yorumlara bakılırsa hatta ne kadar doğru bilmem ama adam bu oyunu oynarekn 2 gün boyunca pc başından mı kalkmamışta ölmüş ben öle duydum :S doğrudur yalandır

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
Oynamadığım için bişey diyemem ama bu paylaşımdan sonra baya araştırdım şuan oyunun crack ide yok. Uzun bi sürede çıkmaz diye düşünüyorum.Ama adamlar 12 sene uğraşmış.İlk resim herhalde baya bir low da .D ama baya beğenen var yorumlara bakılırsa hatta ne kadar doğru bilmem ama adam bu oyunu oynarekn 2 gün boyunca pc başından mı kalkmamışta ölmüş ben öle duydum :S doğrudur yalandır
Fişi çeksinler de ticket boşa gitmesin o zaman :mrgreen:

Xperyon

Bilgiliyim
ChouseTc demiş ki:
2 gün pc başında kalkmamış ölmüş mü :D Teknik olarak mümkün değil tabi pc masası tuvalette değilse :P

-Diablo kaçak cdcilerden alınan bir tür pc oyunu olmadığı için cracklenemez ^^

Melkor demiş ki:
ChouseTc demiş ki:
2 gün pc başında kalkmamış ölmüş mü :D Teknik olarak mümkün değil tabi pc masası tuvalette değilse :P

-Diablo kaçak cdcilerden alınan bir tür pc oyunu olmadığı için cracklenemez ^^
Teknik olarak nasıl mümkün değil açıkla bakalım? :think:

Bilgisayar başında günlerce aç ve susuz durup ölen kişiler var, bunun örnekleri var yani nasıl olamaıyormuş :)

Tauriel

Öğretiyorum
@tenpanter
e katılıyorum haberi biraz önce araştırdım zatem adam o tür ihtiyaçlarını karşılamadığı için ölmüş

@Melkor burada haber altdada link var
''Tayvan’da yaşayan 18 yaşındaki Chuang adındaki bir genç, Diablo 3 ismli oyunu oynamak için bir intenet kafede özel bir oda kiraladı.

Habertürk gazetesinde yer alan haber göre, 40 saat boyunca hareketsiz kalıp yemek yemeyi de ihmal eden Chuang , odaya giren internet kafe görevlisi tarafından baygın halde bulundu.

Hastaneye kaldırılan genç, kısa bir süre sonra yaşamını yitirdi. Otopsi raporunda ise ölüm sebebi olarak uzun süre aynı pozisyonda kalmasına bağlı olarak oluşan kalp ve damarlarıyla ilgili sorun gösterildi.

'HABERİ DUYDUĞUMUZA ÜZÜLDÜK'
Oyunun yapımcı firması Blizzard, gencin ölümü üzerine yaptığı açıklamada, “Haberi duyduğumuza üzüldük. Her bireyin, ya da ailelerinin onlar üzerinde bir oyun dengesi oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Bir kişinin günlük yaşamı ve aktiviteleri kesinlikle herhangi bir eğlence anlayışının üstünde tutulmalı.” İfadelerini kullandı.

Tayvan’da geçen şubat ayında da bir kişi 23 saatlik oyundan sonra kalp krizi nedeniyle ölmüştü.''

http://www.ankarahaber.com/haber/40-saa ... ldu/114280

Xperyon

Bilgiliyim
Bilgisayar başında günlerce aç ve susuz durup ölen kişiler var, bunun örnekleri var yani nasıl olamaıyormuş :)
Bunlar medyanın abartması bu kişi tuvaletini nerede yapıyor hadi onu geçtim aç ve susuz olacak ve pc başında oyun oynıyacak açlık içinde bunlara inanmak biraz komik olur. :thumbsup:

Gazetede yazan her habere inanmış olsaydık suriye ile 2ay önce savaşa girmiştik üstüne birde dünyayı korkutmuştuk :P

Oyuna 24 saatten uzun süre bağlı kalanlara yarım saat dc versinler o zaman gidip bi ihtiyaçlarını karşılayıp gelsin

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Oyuna 24 saatten uzun süre bağlı kalanlara yarım saat dc versinler o zaman gidip bi ihtiyaçlarını karşılayıp gelsin
alkis:
Güzel düşünce

Melkor demiş ki:
Bunlar medyanın abartması bu kişi tuvaletini nerede yapıyor hadi onu geçtim aç ve susuz olacak ve pc başında oyun oynıyacak açlık içinde bunlara inanmak biraz komik olur. :thumbsup:

Gazetede yazan her habere inanmış olsaydık suriye ile 2ay önce savaşa girmiştik üstüne birde dünyayı korkutmuştuk :P
Afedersin ama hocam sen Polyannanın masalında yaşıyorsun heralde :coffee:

Dünya da piskopat seri katiller,anasını,babasını kesen insanlar, işlediği cinayetlerden zevk alan, küçük çocukları taciz eden, tecavüz eden, bebek katilleri vs vs daha sayarım bu kadar çok psikolojik rahatsız manyak insan varken senin bilgisayar oyununa takıntı yapmış, manyağı olmuş ve başından kalkamadığı için ölen birini garipsemene şaşıyorum.Evet bunlar hep basının abartması aslında böyle şeyler dünya da hiç yok herkes güllük gülüstanlık da basın yapıyor herşeyi haklısın.Yoksa niye der ki insan böyle;

Yeaaaa hacı bunlar hep basının abartması yalan ya :thumbsup: yazmadızdın sanırım?

Karı koca çift internette sanal bebek oynarken gerçek bebeklerini açlıktan öldürdüler al bu haberi de okuİ

http://t24.com.tr/haber/sanal-bebek-buy ... uler/74105

Ama bunlar komplo hacı LOL'cuları caydırmak için komplo yoksa dünya çok güzel bir yer ben şuan pc başında kıçıma çicek soktum o derece mutluyum . :!:

Böyle uzatmanın ne gereği var derseniz damarıma basıldı mı böyle kişisel bir şey değil.

Xperyon

Bilgiliyim
Konu başlıktan çok kaydı tartışmak istersen başka bir topic açalım orada uzar gider neyi kanıtlamaya çalıştığını hala anlamadım yani tutup bana kaynak olarak haber sitesi gösteriyorsun haberin neye dayanarak yazıldığı belli değil seninki biraz felsefeye giriyor.Konu kilit tartışma başka topicden devam edebilir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt