1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Oyundaki Gemi Meslekleri


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  Oyundaki gemi meslekleri:

  1.Bilge Pumping (Bilging) :
  Bu iş aslında gemilerdeki suyu dışarı boşaltmak için.Ama tabiki oyunun adındanda anlanacağı gibi pompa ile suyu dışarı atmıyoruz.Mavinin tonlarındaki renklerle desenlenmiş taşlar var aynı taşları (Yukarı, aşağı veya sol sağa doğru dizmek fark etmez.) sıralayarak yok etmek.

  2.Sailling :
  Bu iş halatlarla ilgili bir iş.Bunda ise taşları doğru yerlere koymak.

  3.Gunnery :

  Bu iştede sözde gemilere top atışı yapıyorsunuz.Bu iştede sürekli dönen varilden çıkan eşyalardan top şeklinde olanları yerlere koyduğunuz oklarlan sol ile sağ da bulunun toplamda dört delikten dışarı atmak.

  4.Navigate :

  Bu işte gemiyi kontrol ediyorsunuz fakat bu iş için Captian Statünüzün yani Kaptan Statünüzün olması gerekli.Kaptan statüsü için gemilerde çok çalışıp rütbeniz artarak yapabilirsiniz başka bir yöntem ise 20doubloun ile Captain Statüsü satın almak.Doubloun oyunun bir üst para birimi.Benim henüz Captian Statüm olmadığı için pek bilgim yok.Captain Statüsünü çalışarak elde ederseniz sonsuza dek Captain Statüsünde kalırsınız ama satın alırsanız oyuna 30 kez girdiniz mi yok olur.

  5.Swordfighting :

  Bu işte sözde size saldıran gemilerdeki insanlarlan dövüşüyorsunuz.Bu oyun aynen tetris gibi ama tek fark aynı renkleri dizseniz bile yok olmuyor sadece kılıçlar gelen taşları yok ediyor.Birde oyunda bir anda her yere dev gibi kılıçlar saplanabilir sonra o kılıçlar bölünüp taşlara dönüşüyorlar.
   
 2. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  scream bunların hepsinde ultimate ama gel gör ki turnuvalarda bir kere karşıma rakip olarak sf de çıktı çok pis yendim halen unutamaz ki scream asla yenilmez ve nick i MsFlip denilen instacı adı ile anılır şans işte :lolmuch:
   
 3. HastaInsan

  HastaInsan rank8

  Kayıt:
  19 Haziran 2007
  Mesajlar:
  7.708
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ben oyuna yeni girdim, hoppalaa bir crew'e aldılar, sanırım crew başka bir gemiyle savaşıyormuş o sırada. Bizim gemiyi yıktılar sonra kılıçlarla savaşıp kazandık. 8k ganimet çıktı yanlış hatırlamıyorsam, payıma fazla birşey düşmedi ama bu olay bende oyun hakkında süper bir izlenim yarattı. :D

  10dk içerisinde inanılmaz eğlendim. :D