Von Dutch

Öğretiyorum
Suan 8 Charimin 7 Si 1'Hafta Ban Yedi Acaba Bu Oyunda Türkleri İstemiyoruz Filanmi Yoksa Bot Kullanıyoruz Diyemi Anlayamadim. Yorumlarinizi Bekliyorum.

Von Dutch

Öğretiyorum
Ben Oyunda Şuana Kadar Kimseyle Konuşmadim Bile Bizim Türk Aklıyla Hiç Biyere Gidemicez :think: Fikirlerinizi Bekliyorum Devam Ediyimmi?

ben sana söyleyeyim mi. bizim guild başta olmak üzere union Türktür ve bütün uniqueleri biz kesiyoruz. en yüksek adam bizden. Kiraz ve diğer 7 charı 108 leveldir. sun moon nova falan hepsi bizde.. kale yavaştan yabancılara geçti ama bu hafta Türkler alır bizim union yani. ondan sevilmiyor. bot kullanmaya gelince yabancılarda dahil bot kullanan kimseyi sevmiyor çinliler çünkü onlar bilmiyor kullanmasını.

KaragumrukHoligans demiş ki:
Ben Oyunda Şuana Kadar Kimseyle Konuşmadim Bile Bizim Türk Aklıyla Hiç Biyere Gidemicez :think: Fikirlerinizi Bekliyorum Devam Ediyimmi?
oyunda illa konuşmana gerek yok ki :P, ip adresi diye bir şey var dimi :P

bot kullanımı swde sıkı tutuluyor afk olup ortalık yerde bota salıp millete ks atarsınız direk report ediyorlar sonuç ban

Takımı
Besiktas
Bu çok açık, tsronun facebook sayfasında ve forumlarında oylamalar yapıldı, türklerin oyunda olmaması gerektiği kararı alındı.

Lenneth demiş ki:
Bu çok açık, tsronun facebook sayfasında ve forumlarında oylamalar yapıldı, türklerin oyunda olmaması gerektiği kararı alındı.
tsro el değiştirdi artık öyle bir sorun yok ortada sadece bot kullanımı yasak

hah... makara: sürekli exp rate düşürüyolar ve bota karşılar öylemi? GMlerden birisi gelsin elle kassın 110 levele kadar hadi 110u geçtim 80e kadar kassın ben bırakırım bu oyunu.Ayrıca taiwanlılar bot manyağı.Mesela silkroadda ilk botu hatırladığım kadarıyla yine asyalılar çıkarmıştı.Şimdide artislik yapmasınlar boşuna.Bu arada o serverdan türkler bi elini çekerse hotanda tavla oynar gmler :santa:

Von Dutch

Öğretiyorum
Bence Bot Filan Değil Bizi Cekemiyorlar Üstad'larim Ama Banlandikca Oynamaya Devam ! Türk Her Yerde Türk'dür :D

Von Dutch

Öğretiyorum
Dulce Amor demiş ki:
hah... makara: sürekli exp rate düşürüyolar ve bota karşılar öylemi? GMlerden birisi gelsin elle kassın 110 levele kadar hadi 110u geçtim 80e kadar kassın ben bırakırım bu oyunu.Ayrıca taiwanlılar bot manyağı.Mesela silkroadda ilk botu hatırladığım kadarıyla yine asyalılar çıkarmıştı.Şimdide artislik yapmasınlar boşuna.Bu arada o serverdan türkler bi elini çekerse hotanda tavla oynar gmler :santa:
Kesinlikle Katılıyorum 1905+ :oldie:

Takımı
Galatasaray
Banlasınlar zaten bütün tayvanlılarda silkroad oynamak için türklerin oyundan çıkmasını bekliyordu.

genellikle cogu kiraza kıl oluyo çünkü herif şuan server kralı, adamin 8 charı 7/24 ptde kasılmakta ve hepsi full nova + 108lvl ustu, ama oda full tayvanlılarla takıldığı için tayvanlılar ona pek bişi demiyo

Yukarı Alt