Herkese merhaba

Bow çarım var skilleri çok seri vurması gerkir ama tuşa bastıktan 5 saniye sonra vuruyor...
Aynısını diğer çarlarımda da yapıyor.

Oyunun Sistem gereksinimlerine baktım bir eksik göremedim.

Benim laptopun özellikleri:

İşlemci 2.00 GHZ
RAM 2.00 GB
Ve Windows 7 kullanıyorum..

Daha önce açılmışsa özür dilerim.
Yardımcı olabilir misiniz?

Takımı
Besiktas
O senin internet bağlantının yavaşlağıyla ilgilidir şu an 6.çarı açtım senki durum bendede oluyor bilgisayarla alakası yok

Yada oyunda bulunan Lag'dan dolayıdır

Takımı
Besiktas
İnternet hızınızla alakalı değil swler birleştikten sonra oyunun altyapısı uzun zamandır bu kadar kalabalık sw görmeyince yadırgadı düzeltecez felan diyolardı check'te hala aynı :D

Takımı
Besiktas
ForEverTurk demiş ki:
İnternet hızınızla alakalı değil swler birleştikten sonra oyunun altyapısı uzun zamandır bu kadar kalabalık sw görmeyince yadırgadı düzeltecez felan diyolardı check'te hala aynı :D
Bak ben onu demeyi unuttum haklısın :beer:

ama sadece bende böyle yani oyundaki diğer çarlarda böyle sıkıntı yok seri seri vuruyorlar.
Ben pavo da oynuyorum server de kalabalık değil..

Şu an diğer çarla partydeyim(başka çar açık değil) seri seri kasıyor adam.
Eğer internet hızı veya sistem özelliklerinden bir eksik varsa bunu nasıl giderebilirim?

arkadasım onların vurdukları sende seri gözükür zaten . charın aslında vuruyo zaten ama sana gec gelıyo o göruntu lagdan dolayı . chat bölumune 1 enter 2 enter 3 enter 4 enter yap bakalm hemen cıkacakmı yoksa beklıcekmı vuruş gibi

tama sorunu hallettim :D eskisi gibi seri şimdi.
Yardınlarınız için teşekkürler.
Konu kapatılabilir...

banada yardım edermisiniz bnmde arkadışın gibi sorunum var vurduktan 5-6 sn sonra hareket edior yazıdada aynı şekilde bir yere tıklıyorum 5-6 sn sonra gidior bazen yardım edermisinz lütfennnn pc =1GB EKRAN KARTI+3GB REM +fanlardan ses gelior tozlu kasa ısınıor ondan olabilirmi yardım edin lütfen

Yukarı Alt