Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar biliyorsunuz cheat engine oyunu hızlandırabiliyor. Siz cheat engine açıp denerseniz girdiğinde charlar gözükmüyor ve kapanıyor . Bunuimage code kalktıktan sonra isro oynamış olanlar bilir . 5SN de bir denemeniz gerekir. Ama Torque adLı program Saniyede 6 defa dener ve çok çabuk girer bu yüzden charlar gözükmez . Çakılır kalır oyun. Ama Torque devreye tekrar girer ve charı seçer. İşte bize de bu lazım .Cheat Engine ile oyuna girince Charlar gözükmediğinde bir programın devvreye girip charı seçmesi lazım . Mümkünmüdür ? (:

[sJsro nun login serverına göre editlenirse torque , olur da imkansız herhalde ]

Takımı
Galatasaray
Yapıcak adam varsa bile uğraşmak istemiyorlar herhalde şimdiye kadar çoktan yapılırdı ...

bende düşündüm hatta tuorquenin sitesinden yardım istiyeyim dedim adamlar mail adresi fln bırakmamışlar

Critique demiş ki:
anndriy demiş ki:
bende düşündüm hatta tuorquenin sitesinden yardım istiyeyim dedim adamlar mail adresi fln bırakmamışlar
Torquede belese yapardı sana :D isleri yok adamları :D:D:D:D
sana parayta yapıyolarsa bilmem şimdi yayınladıkları tüm sürümler bedava
belki sjsro içinde bi sürüm ayarlarlar

aslında yapılacak işlem basit torque editleyip içine o serverlerin yanınıa bizim serverini ismi ve ip adresi eklenecek o kadar

walla biz herkez nerdeyse Torque yi kunlanıyorr tabi ötekinlerde giremiyor :D :D :lol: yani bizde keyfimize bakıyoruz xD :beer:

Yukarı Alt