ewt arkadaşlar nerdeyse bugün 8 saat oldu hala oyuna girmedi sitede oduğumda bazı kardeşlerimiz oyuna en fazla 30-35 dk girdiğini sölü o peki bende nie girmio lütfen yardım :!!&%&!

tury06 demiş ki:
ewt arkadaşlar nerdeyse bugün 8 saat oldu hala oyuna girmedi sitede oduğumda bazı kardeşlerimiz oyuna en fazla 30-35 dk girdiğini sölü o peki bende nie girmio lütfen yardım :!!&%&!
Bazen takılma yapıyor .
Hiç çıkıp baştan tekrar denedin mi :?:

_Ice_Kinq_ demiş ki:
bnm 10. saatim saat 8 itibariyle sabah 10dan beri deniyorum girmiyor :(
Bu takılma yüzünden benimde çok giremediğim olmuştu zamanında .
Çıkın tekrar denemeye alsın charınızı .
En fazla 1 - 2 Saat içinde alıcaktır bence .

Byler bu isten anlayan biri yoqmu ben daha yeni ykledm ama grmio servera giriorm (apollo) giristeki yukleme acılıo ilk basta yer yok zanedm gecenn 5inde girip 6 30 a kdr bekleynce yer oldunu fakat girmedini fark ettm nedn olablr we nasıl dzlteblrm yrdm!!!!!

Byler bu isten anlayan biri yoqmu ben daha yeni ykledm ama grmio servera giriorm (apollo) giristeki yukleme acılıo ilk basta yer yok zanedm gecenn 5inde girip 6 30 a kdr bekleynce yer oldunu fakat girmedini fark ettm nedn olablr we nasıl dzlteblrm yrdm!!!!!

aynı sorun bendede var işte 13 saat 10 saat en ii ihtimalle 8 saat oyuna giremiyorum sabah 5 de kalkop denemeye baslıorum tık yok ama server muhakkak bosalıyordur ve girmiyor

Yukarı Alt