Gelsede birşey olamayacak ki :mrgreen: 2 gün sonra MYSRO'ya dönecek (: eğer bu yeniliklerin hepsi gelirse herkes SUNSRO'ya dayanıcak ve oyun lagdan girilmeyecek.Bu serverında İSRO'dan bir farkı kalacağını zannetmiyorum.

ironEyE demiş ki:
Kod:
Çeviriyi ben ve Avenger arkadaşımızla yaptık.Herhangi bir çevirme hatası varsa sorumluluk ALMIYORUZ.
Saygılar
İyi de çeviriyi siz yapmışsınız sorumluluğu nasıl almıyorsunuz ? :D

[GM]Polgara demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Kod:
Çeviriyi ben ve Avenger arkadaşımızla yaptık.Herhangi bir çevirme hatası varsa sorumluluk ALMIYORUZ.
Saygılar
İyi de çeviriyi siz yapmışsınız sorumluluğu nasıl almıyorsunuz ? :D
Örneğin adamın biri 120 lvl gelicek diye yapılandırmasını cold light bicheon yaptı ama gelmedi.Biz meğersem yanlış çevirmişiz gib birşey orataya çıkıyor.Yani bu tarz birşey olursa sorumluluk almıyoruz. :D

Boşuna bekliyoruz gibi geliyor bence oyunda gelicek dediğiniz şeylerin %95 i gelmeyecek 120 lvl vs diğer fortress warlar felan vs vs vs .. Çok Beklersiniz :D

Daha önce söylediğim gibi yiniliklerin gelmeyeceğini düşünüyorum şuan indirdiğiniz client editlenmiş client olup kadar yeniliği kaldıracak kadar alt yapılı değil hatta server dosyalarıda şuanki ecsro ile aynı o yenilikler için başka bir server dosyalarını kullanmaları gerekiyor.Ki zaten joymaxın hiç bir logosu yok oyununun introsunda 120 lvl getirirlerse joymax bunları tabikide kapatır:D

Eğer avrupa gelirse server tamamiyle dolar. Bu da berbat olur. ISRO gibi olursa hiçbir anlamı kalmaz. Umarım dolmaz server. ^^

Çeviri için yardım lazımsa edebilirim iron eye sadece öm at yardım gerekirse kolay gelsin .

Beyler Gelmicek Diye Birşey yok olumsuz bakmayın olaya
Ecsroya gelmedi diyorsunuz Media.pk2'sinde Eu bölümü varmı yok
Data pk2si 1.5gb mı? Hayır Datanın içine bakabilecek olsak Eu Skillerinin oldugnu görebilirz
Yani Sadece 2 şeye bakarak Anlayabilirsiniz Bunun Dışında Guild Ve Union Amblemi Ecsroda varmı yok?
Bu Yüzden Bekleyip Görelim..

Yukarı Alt