selam herkese oyuna yeniden başlamayı düşüünyorum fakat europelar hakkında pek bilgim yok hangisinn ne avantajı war hangisi daha rahat level kasar pvplerde falan hangisi idiir? başlık aradım bu konuyla ilgili ama bulamadm biri açıklayabilirse çok sevinirim yada linki warsa linkide atabilir teşekkürler şimdiden

Bence Eu da nasıl kullanacağına bağlı.Sağlam bi eu char için ilk öncelik sp farmdır.Bence char senin zevkine kalmış.Ama şu aralar oyunda çoğunlukla wiz ya da xbow charlar ilgi görmekte.Her moba her playera tek atmak , tektede ölmek istiyorsan Wiz/Cleric sağlam yapılandırma olur.Ya da tank olayım herkes beni zor öldürsün diyorsan warrior/cleric süper bir yapılandırma olur(ama bunu içinde çok sp ister).Ya da xbow kasayım diyorsan o da güzel chardır.Genellikle tek seferde ölmez hem de tek seferde adamı öldürmez.Ben bütün yapılandırmada cleric tercih ederim.Ama botta hızlı kasılayım fazla ölmeden diyorsan bard iyidir bi noise açarsın şampiyon giant harici dalmadan rahat kasılırsın.Ama clerictede bi recovery açarsın canvar dalar sana ama 3 sn bir can basarsın kendine eu nun 15 snlik pot sıkıntısından bir nevi olsada kurtarır.

Yukarı Alt