1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

OYuna Başlama [Başlangıc - Aşaması - Yükleme]


 1. DaRk__HeRo

  DaRk__HeRo rank8

  Kayıt:
  31 Aralık 2007
  Mesajlar:
  84
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  - Resim Silinmiş.

  [​IMG]


  Gelin ve kendinizi dünyanın en heyecanlı ve kalp atışlarınızı hızlandıracak PVP özellikleriyle Ortaçağ Fantazisi olan bu MMORPG'ye teslim edin...

  Bütün dünyada 10 milyonu aşkın oyuncusu ile, Knight Online varolan en büyük MMO topluluğundan birini temsil etmektedir. Knight Online'ın en ilgi çekici özelliklerinden birisi de oyuncular kendi partilerini oluşturarak, iki ırk arasında kuşatmalarla sürüp giden ve büyük ölçülü savaşlara sahne olan karşılaşmalar içermesidir.

  Kayıt bitimi ardından hesabınızı yaratırken, her oyuncu Insan veya Ork ırkından birini seçmek zorundadır. Daha sonra her ırk için bulunan Barbarian, Warrior, Priest, Rogue ve Mage karakterlerinden birini seçip oyuna giriş yapılmalıdır. Başarılı bir oyuncu kendi ırkından savaşçılarla ortak çalışıp, birlik olup zafere ulaşacaktır. Savaşlardaki kazanılan zaferlerle, her oyuncu Knight Online dünyasında birer kahraman olabilir. Kahramanlar kral tarafından takdir edilir ve ödüllendirilip, kendi kalesinin hükümdarı ilan edilebilir hatta bir şehir yönetimini ele geçirebilirler.

  Şovalye Online değişik iki yöntem ile oynanılır:

  1. Free2Play™: Bütün oyuncular ÜCRETSİZ olarak oyunun güncellemeler ve gelişmiş ek paketler dahil bütün özelliklerine zaman sınırı olmadan ulaşabilirler.

  2. Pay2Play™: Oyunun fanatiği olan ve Knight Online'a destek olup, geliştirilmiş eklentiler isteyen (örn. Daha yüksek vuruş gücü, arttırılmış oyuncu özellikleri, özel silahlar ve birçok yararlı eşyalar) oyuncularımız için, çeşitli Premium Paket seçenekleri sunmaktayız. Premium Paketleri görmek için, lütfen Power Up Store'u ziyaret ediniz.

  Knight Online ortaçağ fantazi macera oyunu ile ebedi savaş sunucuları ve yerel dil desteği vererek Çin, Tayvan, Kore, Malezya ve Güney Amerikada hizmet sunmaktadır. Kore'de başlayan bu macera bütün dünyada 80 ülkedeki oyuncularımızla devam etmekte ve büyümektedir.

  www.knightonlineworld.com
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017