Allods Online’ın seçkin oyuncuları,

Sizlere daha sağlıklı ve keyifli bir oyun sunabilmek oyun içindeki sorunlarınıza acil çözümler getirebilmek amacıyla oyun yardımcısı alımlarımız başlamıştır. Lütfen öncelikle bir oyun yardımcısının sahip olması gereken, aşağıda belirttiğimiz özellikleri detaylı bir şekilde gözden geçirip, ön başvurularınızı ''bu konunun'' altına cevap olarak yazınız.

Başvurunuz incelendikten sonra ve uygun görüldüğü takdirde biz mümkün olan en kısa zamanda sizinle temasa geçeceğiz. Lüften başvuruların getirdiği yoğunluğun bizlere mutuluk ve onur verdiği kadar, sağlıklı bir değerlendirilme yapabilmenin de zaman aldığını unutmayın.
Başvurularınızın düzeyli olmasına ve "beni oyun yardımcısı yap n’olur!" şeklinde gelişi güzel formule edilmemiş olmasına lütfen dikkat ediniz. Bu şekilde yapılan başvurular dikkate alınmayacak olup, muhafız adaylığı için şansları olmayacaktır.

Muhafız olmak için aşağıdaki koşulları yerine getirmelisiniz:

- Takım çalışmasına uyumluluk
- En az 20 yaşında olmak
- Türkçeyi çok iyi biliyor olmak
- En az 15. seviye karaktere sahip olmak
- Oyunda aktif bir şekilde yer almak
- Olaylar karşısında tarafsız ve sağduyulu davranmak
- Güvenilir ve sır saklayabilen biri olmak
- Kendi başına çalışabilen, sorumluluk sahibi biri olmak
- Skype kullanmak

Sorumluluklarınız:

- Oyunda en az haftada 7 saat olmak üzere mecburi hizmet vermek (bu mecburi hizmet sırasında oyun yöneticilerinin sizi görevlendirdiği noktada oyuncuların sorularını cevaplamanız gerekecektir). Haftada 7 saat görev süresi bir muhafız için mecburidir.
- Chatte yazılanları okuyup gözden geçirmek, kurallara uymayanları ekran görüntüsüyle oyun yöneticilerine bildirmek
- Kuralları ihlal edenleri uyarmak, kural ihlallerini oyun yöneticilerine ekran görüntüsüyle bildirmek.

Başvurularınızın şu bilgileri içermesi gerekir:

- Karakterin adı
- Oyunda oynanan taraf, ırk ve sınıf
- Yaşınız
- Eğitim durumunuz / mesleğiniz
- Bu konudaki tecrübeniz (eğer var ise)
- Kendiniz hakkında kısa bilgi
- Başvurma sebebiniz ve neden bu göreve uygun olduğunuz
- Oyunda oynadığınız ırk ve sınıfı neden seçmiş olduğunuz
- Oyundaki seviyeniz

Başvuru sonrası işlem nasıl yapılır?

- Sizin forumda yaptığınız başvurular değerlendirilir ve uygun görülen oyuncular ile temasa geçilir.
- Başvuran ile bir buluşma ayarlanır
- Buluşmada sürdürülen konuşmaya göre uygun görülürse, oyuncu ilk olarak Yardımcı Er olarak göreve başlar.
- 3 haftalık yardımcı er hizmetinden sonra, tarafımızdan uygun görülürse Yardımcı Teğmen görevine alınacaktır.

Önemli Bilgi : Sadece kendi ırkınızda oyun yardımcısı olabilirsiniz.

GameBayi​

A

Anonymous

Guest
offf keşke allodsu bilseydim başvuru yaparsım
başvuru yapan arkadaşlara başarılar

Keşke aynı şey Silkroadda da olsa :D inş aramızdan birisi allods da iyi bi yerlere gelir

CosmicGate demiş ki:
Keşke aynı şey Silkroadda da olsa :D inş aramızdan birisi allods da iyi bi yerlere gelir
Silkroad'da benim görevim bitti yapabileceğim herşeyi yaptım.Bu görev'de uygun görülürsem silkroad'ı bıraktığım andır.

NiNCaSu demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
Silkroad'da benim görevim bitti yapabileceğim herşeyi yaptım.Bu görev'de uygun görülürsem silkroad'ı bıraktığım andır.
İnşallah bi yerlere gelirsin Hüseyin abi :)

CosmicGate demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
İnşallah bi yerlere gelirsin Hüseyin abi :)
Hakkımız da hayırlısı olsun.Herşey nasip.

Oynasaydım katılırdım,cabalda galık yapmıştım severim böyle şeyleri,başvuranlara başarılar :popcorn:

Yukarı Alt