Tauriel

Öğretiyorum
İyi Geceler arkadaşlar Bu aralar oynadığım tüm oyunlardan çok sıkıldım.Silkroad(arada hala açıp + basıyorum asla bırakmam bu yüce oyunu :)) ],Ko(serverlarda player azalmış bazı serverla cidden çok kalabalık ama pre gerekiyor),Aion(oyun grafik olarak güzel ama bu oyunun bedne soğukluğu indirken başladı oyunu indirdiğim halde açılmadı açılış ekranında dondu oyunu d ye kopyalayop format attım bu sefer d den oyunu açıyım dedim bana bir güncelleme geldi %85 de gelen güncelleme yaklaşık 20 gb yükledi bi baktım ki oyunun tamamını c: sürücüsünede yüklemiş daha sonra oyunun her yerinde uculmaması hatta çoğu yerinde ve ayrıca haritaların sayısı çok az olması bu oyunda soğutan nedenler.) ,cabal(sebepsiz yere oyun kastı ama şimdi anlıyorum ki bu oyunu oynadığım zaman ekran kartım güncel değildi. :P) ,Rapplez(grafikler berbat bide sınıf sayısı çok az sadce 3 tane sınıf war malesef),Alldos(oyun sarıyor ayrıca seslendirmelerde türkçe grafikler sağlam ayrıca forumlarda sürekli ilgileniyorlar. neden bıraktım şimdi aklıma gelmiyor acaba yenidenmi başlasam.,shaiya(oyunu açtığımda grafiklerin güzel olması abartacak kadarda olmasa oynanbirliği falan çok hoşuma gitti ama bir nete giridm baktım ki heryerde hileleri hackleri war.,4story(palyer sayısı az başta bir eğitim görevi veriyor herhalde 80 lw falansın orayı geçtim sonra sildim oyunda türk ve player azlığı ciddi sorunlardan,nfs word(cidden kimse kalmamış oyunda 1 yarış yaptım bıraktım 3 lw ikem 12 lw ile eşleşince .),wow(sardı ama paralı),Counter striker 1.6(sarıyordu ama heryer wall bende açayım dedim ama wallar bozuk çıkıyor bazı yerlerde duvar arkasını göstermiyor.)Lol (her ne kadar 11 fps oynasamda sarıyordu ama kasması artık bıktırdı)Forsaken word sesleri berbat player az ama wow un çakması gibi)Metin 2 Bu oyunu indirdiğim lanet gün hala aklımdan çıkmıyor 4/07/2013 eskiden sarardı 13 14 yaşında oynarken ama şimdi 1 lw iken kasılmaya çalışırken sebebsiz bir şekilde yanımdan geçen 50 55 lw bir adam tam aklımda yok durduk yere Allahın eziqi diyor.Eskiden oynarken bayan karakter açıp milleti kandırdım ben kızım falan diye bide kız e postası açardım. hala aklaımda [email protected] :))) Oyun çok b*ktan kimseye önermem summer7:
Daha aklıma gelmeyen bir sürü şey şu sıralar Minecraft oynuyorum ve yukarıda yazığım çoğu oyundan daha uzun bir sürede oynadım.:D
Ha unutmadan Lotro da oynadım ama skillerin berbatlığı malesef soğuttu ayrıca oyun f2p olmasına rağmen sanki oyuna para yatırmayanların oyundan ayrılmaları isterlermiş gibi şeyler yapıyorlar eski trial süresi 14 gündü ve zevfkliydi şimdi trialinde triali olmuş.

Gelelim sizden istediğim asıl şeye bana güzel bir YABANCI dizi önerisi olan varmı Game of thrones çok zevfkliydi ama bitti yani sezon ara verdi.Vampire diares izleiymd dedim sadce 3 4 bölüm izledim sıkıldım acaba bu dizi akçıncı bölümlerdne sonra sarıyor
oy oy çok yoruldum şimdiden teşekkürler.umarım ilgi fazla olurdu bu tatilde sıkılmam.
daral:

Tauriel

Öğretiyorum
ama oynadığım online oyunları hakkında bilgi veriyor online oyunlara başlıckaların okumasını tavsiye ederim

Başlığımızı küçültelim.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Anime izle :) Naruto, One Piece, Bleach..

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Anime izle :) Naruto, One Piece, Bleach..

Teşekkürler önerin için bir bakayım nasıl

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Hugo Reyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hugo Reyes demiş ki:
Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
oha çok uzun, kısaca ne demek istedin :headbang:
summer4:
Yabancı dizi önerisi olan :D ?
Supernatural - Dexter - Teen Wolf
teen wolf güzele benziyor.

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Minecraft rumuzlu uyeden alinti yapildi
Minecraft demiş ki:
The Walking Dead
dizin yaklaşık 5 6 bölümünü izledim diğer dizilere nazaran en başların sardığı tek dizi bu en baştaki bölümler. ama sonrada cozuttu diye biliyorum

Advance

Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Bu mesaj Minecraft rumuzlu uyeden alinti yapildi
Minecraft demiş ki:
The Walking Dead
dizin yaklaşık 5 6 bölümünü izledim diğer dizilere nazaran en başların sardığı tek dizi bu en baştaki bölümler. ama sonrada cozuttu diye biliyorum
İlk sezon mükemmel, diğerleri hayal kırıklığı.
İzlemediysen Breaking Bad izle üstüne dizi tanımam.

Yukarı Alt