Arkadaşlar oyuna giriyorum sanal bellek oranı düşük diyo ardından dc veriyo bi haritayı açıyım dedim ondan önce normaldi haritayı açtım dondu fln ctrl+alt+delete tuşuna basıp görev yönetcisi açtım zar zor açıldı sonra sanal bellek oranı düşük dedi bi baktım oyunda dc vermiş sonra internet gitmiş yeniden bağlandım bi yardım lütfen önceleri süper kasıyordum :cry: :cry: :cry: :cry:

RAM 512mb ama önceden avrupa ilk geldiğindede geldikten neredeyse 4-5ay sorada hiç birşey olmadı sora silkroadı bıraktım yeniden başladım ozamanlardada birşey yoktu şimdi var çıldırıcam :? :? :?

O zaman tekrar özelliklere gir.
"Gelişmiş" sekmesine geçiş yap. Oradan "Performans" ayarlarına gir.
Oradan da "Gelişmiş" sekmesine geç.En altta "Sanal Bellek" var.
Oradan boyutu arttırabilirsin. Çok fazla da abartma.
:wink1:

virüs var ama gitmio format atıyım desem babam attırmaz bana attırtmaz şimdi avast virüs var yeniden başlatılsın diyo yeniden başlatıyorum virüs bulmuyo pcyi yeniden açıyorum gene virüs var diyo çıldırıcam ya nasıl silebilirim bu virüsü :?: :?:

Antivirüs programı çok. Kaspersky indirebilirsin.
Virüs taramasını güvenli modda yap ki işe yarasın.

Isı ? İşlemcinin üzerindeki ızgaranın aralıklarına bi bak bence.Halı gibi olmuştır ordaki tozlar.

jasmindemir demiş ki:
evet tozlu ama pc kapalıykenmi temizliyim :?: birde içini açmama gerek yok dimi
İçini açacaksın. İşlemci fanını sökeceksin. Temizleyeceksin. Tekrar takacaksın.
Eğer çok fazla bilgin yoksa hiç kurcalama derim.
:wink1:

ben hiç kurcalamıyım en iyisi :mrgreen: şimdi kasperskyi yüklersem avastı silmeden yükledim diyelim 2si arasında bir sorun çıkarmı :?:

Yukarı Alt