Arkadaşlar Ben SRO da Bazı Problemler yaşıyorum.Bunlardan Başlıcası Bilgisayarın Kendisine Resset Atması oyunun ortasındayken.BU soruna karşı bişey yapmadım ama kasanın yan kısmı açıkta yani yan ksımdaki fan çalışamıyor dolayısıyla sorun bundan olabilir mi?

2. sorunum ise driverlerin güncel olmasına rağmen masaüstüne atma problemi yaşamam.

3.Sorunum ise bazen bilgisayarın 1-2sn lğine de donması özellikle townda çok yapıyor bunu.

Bilgisayarımın özellikleri: 2.80 GHz 768 mb RAM radeon 9250 ekran kartı 256 mb galiba.
Bu sistemle oyun oynarken böyle çok sıkıntı çekermiyim? Sıkıntı çekmemen için önereceğiniz yeni bir sistem ve bana maliyeti ne olur ?

Fan çalışmıyor diye ısınma olabilir. yan kısmı kapatıp fanı çalışabilir hale getirdikten sonra sorun devam ediyor mu diye bir test etsen iyi olur.
Ram iyi , ekran kartını yenilemen iyi olur.

Xenas

nonamex demiş ki:
Fan çalışmıyor diye ısınma olabilir. yan kısmı kapatıp fanı çalışabilir hale getirdikten sonra sorun devam ediyor mu diye bir test etsen iyi olur.
Ram iyi , ekran kartını yenilemen iyi olur.
+1 + Oyunda bu sıralar çok bug olmaya başladı pt den adam çıkınca donmalar E ye basınca ekran donması filan ondanda kaynaklanabnilir diye düşünüyorum PC gayet yeterli SRO oynamak için.

Yukarı Alt