Merhabalar
Kardeşim kulaklık alacakmış bende iyi dedim , Snopy Rampage r3ü alacam filan dedi bende dur dedim sorayım ona göre al dedim
Ne dersiniz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu fiyata kaliteli bir şey bulmak zor , alacağı her kulaklık hem ses açısından hem mikrofon açısından hem de dayanıklılık açısından kötü çıkacak. Özellikle işin içine "Gamer" giriyorsa durum böyle.

Onun yerine üstüne para biriktirip , amazondan g230 sipariş etmek daha mantıklı, hem dayanıklılık hem ses açısından ;

http://www.amazon.com/Logitech-G230-Ste ... itech+g230

Kargo'yu müşteri hizmetleriyle konuşup bir kereliğine iptal edin dediğinde 110 TL'ye falan denk geliyor.

Bir kere kaliteli - dayanıklı bir kulaklık almak , sürekli ucuz kulaklık almaktan daha ucuza mal oluyor :thumbsup:

Takımı
Fenerbahce
Snopy SN-R1 kullanıyorum 6 aydır. gayet memnunum mikrofon olsun, ses olsun tamam bir logitech g230 ile kıyaslanamaz ama işini görecektir bence. R3de arkadaşımda var açıkcası ses olarak çokta bi fark göremedim ben.

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu fiyata kaliteli bir şey bulmak zor , alacağı her kulaklık hem ses açısından hem mikrofon açısından hem de dayanıklılık açısından kötü çıkacak. Özellikle işin içine "Gamer" giriyorsa durum böyle.

Onun yerine üstüne para biriktirip , amazondan g230 sipariş etmek daha mantıklı, hem dayanıklılık hem ses açısından ;

http://www.amazon.com/Logitech-G230-Ste ... itech+g230

Kargo'yu müşteri hizmetleriyle konuşup bir kereliğine iptal edin dediğinde 110 TL'ye falan denk geliyor.

Bir kere kaliteli - dayanıklı bir kulaklık almak , sürekli ucuz kulaklık almaktan daha ucuza mal oluyor :thumbsup:
Valla çok güzelmiş
Gümrükte sorun çıkarırmıki,ona göre söyleyimde çocuğa birazda ben para koyup alalım olmadı bunu

Yukarı Alt