herşeyi düzgün bir şekilde ayarlayıp oyuna bot ile giriyorum ID PW girip login oluyorum zar zor 15-20dk da giriyorum oyuna tam karakterlerin önüme geldiği bölüme geçiş yaparken şak die client kapanıyo bir türlü anlam veremedim nedir bunun çözümü arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen.

acaba diyorumki oyuna girdikten sonra grafik ayarlarını falan düşürmüştüm acaba bundna kaynaklanabilirmi bilen bi arkadaş yardım etsin önerilere açığım cevap bekliyorum. ?

bunedir ya 26-27 defa girdm hep kapatıyor eskiden bu kadar yapmazdı 4-5 defada girerdi şimdi hiç girmio direk kapatıyo :S

oyun D deyse C ye veya E ye taşıyın ve adını deiştirin öyle girin sorun düzelecektir.

__Neo__ demiş ki:
oyun D deyse C ye veya E ye taşıyın ve adını deiştirin öyle girin sorun düzelecektir.
yine aynı sorunu yaşıyorum bide senin bu yöntemi deniyim bakam saolasın cvp için :)

sonunda buldum bunun cozumunu :D aslında yazardım ama daha sonra konu acıp paylaşıcam şuan işim var

bende charıma girmek için starta basıyorum tam char karşıma geldiği anda oyun kapanıyo masaüstü gözüküyo hiçbir hata da vermiyo bunun nedeni ne olabilir?

Server
Takımı
Fenerbahce
aynısı banada oluyor db botu acarken karsına frame network hatası cıkıyorsa her zaman atar gelmiyorsa pc reset at bi daha dene düzelir aynı sorun bendede var valla

Yukarı Alt