Arkadaslar once ozur diliyorum turkce karakter kullanamiyorum cunku bilgisayar korece oldu.Asil konu ben hayatimda hic tavsan kullanmadim ve sjSro da tavsan cikinca cok sevindim.tavsan dun cikti.zaten 3gunluk.Suresi gidiyormu :?:

Insallah gitymiodur pfff :buddha: :!!&%&! :!!&%&!

Takımı
Fenerbahce
geçmiş lsun kardeş gidiyor bende 60 v olcam die sevindim ama :(

hyr gıtmıo ecsro da tavsanım wardı oyun kapandı bi süre tavsan saatı aynı yeınede nbasladı d wam etttı sure

ironEyE demiş ki:
eet server kapalıyken gidiyo ne yazıkki

Gitmemeli Arkadaşlar DB Zamanlı Yani Suan Gitmiyor Mesela Ama Oyun Açıldığında Şak Die Süresi Kaç Saat dk olduysa inecektir ama silk vs alan kişileri mağdur etmemek için db zamanını oyunun kapadığı zamanla uyarlamalılar yani buna bi nevi mecburlar büyük ihtimallede böyle yaparlar yapmazlarsa eğer onların sorunu olan sizlere olur :?

Mantıkla Düşünürseniz Beni Haklı Bulacaksınız...

CoM3WsCoMe demiş ki:
ironEyE demiş ki:
eet server kapalıyken gidiyo ne yazıkki

Gitmemeli Arkadaşlar DB Zamanlı Yani Suan Gitmiyor Mesela Ama Oyun Açıldığında Şak Die Süresi Kaç Saat dk olduysa inecektir ama silk vs alan kişileri mağdur etmemek için db zamanını oyunun kapadığı zamanla uyarlamalılar yani buna bi nevi mecburlar büyük ihtimallede böyle yaparlar yapmazlarsa eğer onların sorunu olan sizlere olur :?

Mantıkla Düşünürseniz Beni Haklı Bulacaksınız...
CoM3WsCoMe katılıyorum Mantıklı

RiqueLme

Bilgiliyim
Gecmis olsun..

ßoşver Takma Kafaya Tavsanı ßenim Tavsanın Süresi 1 Hafta Bosa Gitti 3 Günden ßişi oLmaz..

Üzme TatLı Canını..
(Gerisini ßiLen Varmı :mrgreen: )

Yukarı Alt