resimdeki gibi oluyor nasıl düzeltebilirim?Şimdiden teşekkürler

ekran boyutunu küçültmem gerek.

SubZeroCeko demiş ki:
Oyuna girmeden önce:Lahuncer de
Optionsa bas çözünürlüğü yükselt
Bu privatede o ayaralara girilmiyor optionstan. Valla ben zor zoruna girdim oyunada ordan değiştim.

Klavyeden tab tusuna basarak entere basmayı dene.. 3-5 denemede starta basar girersin oyuna.

RaPS0Dy demiş ki:
SubZeroCeko demiş ki:
Bu privatede o ayaralara girilmiyor optionstan. Valla ben zor zoruna girdim oyunada ordan değiştim.

Klavyeden tab tusuna basarak entere basmayı dene.. 3-5 denemede starta basar girersin oyuna.
pc ekranının çözünürlüğüyle oyna sonra çık gir düzeliyo

DeadlyHunt demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:
SubZeroCeko demiş ki:

pc ekranının çözünürlüğüyle oyna sonra çık gir düzeliyo
PC nin ekran çözünürlüğüyle oynayınca düzelmiyor.
Oyuna gir çık düzelir demişsin. Oyuna giremiyorki düzeltme fırsatı bulsun, o yüzden yardım istemiş :roll:

bak sro cliente simgesine sağ tıkla özellikler de uyuma gel orada 640x480 yap oyuna o çözünürlükte giriyorsun ama yinede starta basıyorsun oyuna girincede normailine çevirirsin ben böle yaptım olduda

beni7bitirdi demiş ki:
bak sro cliente simgesine sağ tıkla özellikler de uyuma gel orada 640x480 yap oyuna o çözünürlükte giriyorsun ama yinede starta basıyorsun oyuna girincede normailine çevirirsin ben böle yaptım olduda
arkadaşı ndediğini uygulayınca oluyor çok teşekkürler herkese

RaPS0Dy demiş ki:
PC nin ekran çözünürlüğüyle oynayınca düzelmiyor.
Oyuna gir çık düzelir demişsin. Oyuna giremiyorki düzeltme fırsatı bulsun, o yüzden yardım istemiş :roll:

Çar ekranından sonra devam edemez zaten orda pc nin ekran çözünürlüğüyle oynayıp görev yöneticisinden kapatıp oyunu tekrar girmesi lazım

Yukarı Alt