ypp , secondlife , spore :) teşekkür ederim onları daha geniş bir zamanda incelemeye alarak indirip güzelce bir bakınacağım . Sağolun :beer:

Spore yi bende oynamıştım ilk çıktığı zamanlar.Hatta heyecanla bekliyodum ama beklediğimin tam tersi çıktı.Hiç güzel değildi bence :) Uzay çağına geldiğimde benim yaratığımda hala kanat vardı mesela :P

Oyun olarak da Valve nin yeni çıkardığı Left 4 Dead var.Biraz korkunç ama seviyosan tavsiye edebilirim.

Sleepyy demiş ki:
Spore yi bende oynamıştım ilk çıktığı zamanlar.Hatta heyecanla bekliyodum ama beklediğimin tam tersi çıktı.Hiç güzel değildi bence :) Uzay çağına geldiğimde benim yaratığımda hala kanat vardı mesela :P

Oyun olarak da Valve nin yeni çıkardığı Left 4 Dead var.Biraz korkunç ama seviyosan tavsiye edebilirim.
Half life 2 episode 2 bile yeterliydi adrenalin bakımından. Left 4 dead'i gördüm ama , aksiyon & korku yazısını görünce vazgeçmeye karar verdim :santa:
kotakot demiş ki:
Cod 5 bitti 3-4 gün önce.

Mafia indiriyorum şu an , o tarzda başka bir şey varsa haber verin lütfen :P

6-337_2.jpg

BFME2_battlemayhem.jpg

Lord of the rings battle for middle earth 2 kısaltılmışı bfme2 stratejidir onlinede oynanılıyor istersen gel oynarız...

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Lord of the rings battle for middle earth 2 kısaltılmışı bfme2 stratejidir onlinede oynanılıyor istersen gel oynarız...
Zamanında müptelası olmuştum o oyunların hiç online denemedim ama 3-4 yıl önce her gün mutlaka cafelere gider adam bulur oynardım ahha hh :mrgreen: şiddetle tavsiye ederim.

Yukarı Alt