Takımı
Seçiniz...
Siyaseti sevmezdim, son zamanlarda cidden soğudum, resmen ülkeden soğuttular insanı.
Başta ki kim olursa olsun, seversin, sevmezsin ona kimse bişey diyemez sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
Ama baştakini indirmek ve yerine çekmek için alenen ve bilerek PKK, YPG, HDP vb. tüm vatan hainleriyle, vatanına, bayrağına kin kusanlarla, göz koyanlarla nasıl bir olabilirsin?
CHP, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu bir partiydi ve onun yolunda gitmesi gerekliydi lakin son 10-15 senedir bu yolun ATATÜRK ile uzaktan yakından alakası yok ve halen daha ATATÜRK partisi diye buna oy verenlerin nasıl bi beyin taşıdıklarını merak ediyorum. Bir de bunlara oy verip çıkıpta AKP aleyhinde konuşması, ülkeyi sattı, ülkeye ne yaptı, pkk'ların elini tuttu falan filan demesi insanı cidden delirtiyor.
Hadi biri barışı sağlamak için gitti biriyle el sıkıştı, baktı olmuyor saldırdı, sen alenen baştakini indirmek için nasıl göz göre göre ülkenin kurucusu olan ATATÜRK'ün partisini ayaklar altına alırsın?

Yemin ediyorum halen daha CHP'ye oy verecek olanların vatan severliğinden, ATATÜRKÇÜLÜĞÜNDEN, bayrak ve millet sevgisinden şüphe duyarım.
CHP'ye oy vereceğinize gidin dağa çıkın bence daha iyi. En azından niyetinizi tam olarak yerine getirirsiniz.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün mezarından kalksa neler yapar sizlere aklınız hayaliniz durur.

"Ben, manevi miras olarak hiçbir nass-ı katı, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım, bilim ve akıldır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse manevî mirasçılarım olurlar."

@Sieger Ağır olmuş yazdıkların. Bir partiyi yererken ona oy veren kişilere de sallaman hoş değil. Tüm parti kadrolarındaki insanlar, kendi çıkarları ülke çıkarlarından önce gelen tipler. Şunları savunmayın boşuna.

Takımı
Seçiniz...
@Sieger Ağır olmuş yazdıkların. Bir partiyi yererken ona oy veren kişilere de sallaman hoş değil. Tüm parti kadrolarındaki insanlar, kendi çıkarları ülke çıkarlarından önce gelen tipler. Şunları savunmayın boşuna.
Yok kuzen kimseyi savunmuyorum ben, yazdıklarım onların yaptıklarından kat ve kat hafif.
Ülkenin içinden geçtiler, daha 20'li yaşlarda hayatım mı bıraktılar bize?
Bundan 10-20 sene sonra şu an anne babamız gibi mi olacağız sanki?
Peh... Benim yazdıklarım ağır olsun, yanlış olsun. Onların yaptıklarının yanında hiç bişey yazmadım ben.
Hepsi çıkarlarının peşinde, amele gibi ezilen yine biz.

Yukarı Alt