Herkese merhabalar öncelikle konuyu Off Topic açtım ki sadece Silkroad değil başlık altında muhabbet dönsün diye.
Şimdi birçok server açıldı birçok yeni oyun çıktı normal olarak Silkroad heycanını yitirdi ama nedense dershanedeyken falan birden içimde hani eve gidiyimde silkroad indirip bota bırakmak geliyor ilginç bir şekilde.Diyeceğim o ki oynadığını bir private server varmı,veya yeni bir server bulup(öneriler) başlasak ya?

bulduğun zaman banada pm at bende geleyim dostum artık özledim lol bi süre sonra sıkıyor :D küfür edenler falan felan oynayasım gelmiyor :D

Bu mesaj Rochas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rochas demiş ki:
Joymax işe yaramaz. :)
Ama nasıl oynadıgınız prıvate serverların bır sahıbı var bununda bır sahıbı olucak sadece tamamen joymax sponsorlu ama söz bir türkte olucak :)

İşin içinde joxmax varsa bırakın oynamayın :D adamları kazıklamaktan başka birşey yapmıyor -.- mesela şu lucky muhabbeti failllll

Takımı
Besiktas
Beyler araştırmadan kesin sonuca varmayın @MicroEx araştırmış ve bildiği bişey var olmasa üstünde durmaz zaten konuyu sabırsızlıkla bekliyoruz hacım :muck:
Ayrıca lol oynamaktan sinir hastası olacam silkroad arıyorum bende düzgün bir 80 cap bulursam başlıcam gibi

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj MicroEx rumuzlu uyeden alinti yapildi
MicroEx demiş ki:
Bu mesaj Rochas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rochas demiş ki:
Joymax işe yaramaz. :)
Ama nasıl oynadıgınız prıvate serverların bır sahıbı var bununda bır sahıbı olucak sadece tamamen joymax sponsorlu ama söz bir türkte olucak :)
Güzel bir şeymiş gibi söylemen... :D

Hayır desen ki Joygame vs getirecek belki tamam derimde. Joymax ın bir şahısa sponsor olması. Cık sanmıyorum :(

Mantıklı joymax kendine ait private server açabilir hatta bu konuyla alakalı elitepvpers'te bir muhabbet geçmişti; silkroadR joymax'a mı ait falan diye. Çeşitli konuşmaları yayınlamışlardı falan neyse.. Açması mantıklı olur ancak şuan için açacaklarını sanmam hali hazırda Silkroad2 geliyor ona yüklenecekler.

Ayrıca Joymax + türk gm cicioe2

Rate çok çok düşük(drop) başlangıçta gold da verilmiyor kafam karıştı şimdi

Yukarı Alt