Kale Savası görüntülerimiz...
85+ Arkadaslari bekliyoruz..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sizne siniz ben daha oyuna yeni başladım da orda thief hunter kapışları yapılıyoo dimi

dün ben orayı geldim kapı nın üstünde ki surlarda bi kaç kişi vardı üstünde ottoman türk yazıyodu o bot mu yoksa adammı

Bende guildinize girebilirmiyim yani çar açtım dagger 33 lwl lütfen beni de ottoman türke alınız . bnm daha bi arkim var o da ottoman türkle yakından ilgileniyo biz çömez olarak girelim bizi azcık kasarsanız bizde "Fortress war" katılabiliriz :D arki 31 lwl b u arada xbow :Dsizi seviyoruz :D

ben veratın arki lütfen bizi ve size guıldlerle kapısmada başarılar dileriz size çok saygı duyuyoruz sevgi ve saygılarla:d lütfennnnnn alınn:d:dd:d cvp yazın:d

tüh yaw 100 lwl de çıktı ee artık savaşlarda daha güsel olur dimi ama keşke bende grseydim be kardeş savaşlara gelmzdim ama sana bişi sormam gerekirdi srardım fln elki yardımım dokunur ama yüksek lwller arsında pek işe yaramazdı aMA olsun bende gelsem ?? :?: :?:

oo guildim benim :kalp: ne ara açıldı buraya topic. hiç haberim yok wllahi :D

of yaw keşke girsek ama nabalım işte kdr :) benim arki var lwl 65 wizz onu alırmısınız ? biz giremedik o girsinn?

arkadaslar extraloob oyuncuları ile bir aile guildi yapmak istiyoruz Aynı zamanda FW sahibi olacak kadar guclu +sevgi+saygı ıcınde bır guild...WhiteBlooD guildine hepinizi beklerım union olmak isteyenler dahildir...pm xX_SaNSaR_xX yada LadyKiller kendinizi tanıtın yeter...

Yukarı Alt