a83f68a95953e074e50f74dc79a04.jpg

Işte burada gördüklerinizin hepsi yıllardan beri arkadaşlarım içlerinde taksimde buluşup görüştüklerim var, ve kaptanı olduğum Ottoman Armada mürettebatının Senior Officer'ları. Bu oyunu bu yüzden seviyorum :)

Wicked

Game Designer
yakında en zengininiz olarak ben gelcem :lol: belki biraz zaman alcak ama snn sayende orencem abi çok hoşuma gitti crew de gzl =)

Çektirdiniz demek suppo olmuş hacı adaları feth ettikten sonra nice fotoraflara :mrgreen: :lolmuch: Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy hacım wayyyy toplamışsın SO'ları bizim sitenin Glob.ları gibi birşey onlar ne günlerdi be wallahi fena özledim bu oyuna NWO ekibi olarak girsek varya barda ki halimizi hiç düşünemiyorum ahahahaa yakar yıkar geçerdik hele bir de evdeki hatunlarla yaşanılan cs leri ihihihiii :lolmuch: :mrgreen:

Wicked

Game Designer
abi bnde crew görünmüo Confused Blue Demon yazıo Confused ismini mi değiştirdiniz Confused

Hacım sen bizim crewden çıkmışsın başka bir crewe girmişsin sanırım :mrgreen:

Ama belki jobbing içn girdiysen Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mesela birisi sana iş teklifi atıyor lap diye kabul ediyorsun ve o guild adı yazıyor sende onunla gemiye ışınlanıyorsun tabiri caiz ise böylece gemide sawaşlara katılıp para kazanıyorsun acilen statlarını düzeltip SO veya O olmalısın ki sana önem versinler para versinler her crew ile de açılma dost vardır düşman vardır bunları bil tanı Wink

ottoman armada eski officerlarına sahip çıksın... nirde bu dewlet :D bi account istiyom ya fazladan bi account çıkmas mı bana oralardan :D bi bulsam zati manyaq gibi oynuycam ?!!!!!!.....

öncelikle iyi günler. internette tesadüfen puzzle pirates adlı oyuna rastladım. biraz inceleme fırsatı bulduktan sonra, tam aradığım oyunu bulduğumu anladım. yalnız oldukça yeniyim. çeşitli dökümanlara göz atarken en bilgili kişilerin bu forumdaki kişiler olduğunu anladım. dolayısıyla size danışmak istedim. oyuna hala devam ediyor musunuz? eğer ediyorsanız hangi sunucuda, sizlere zevkle katılmak isterim. ilginize teşekkürler ederim.

Yukarı Alt