http://rapidshare.com/files/94566314/Element_by_Jueki_v5.rar
Pass: Jueki

Beyler bu program sayesinde siz yorulmadan pc otomatik npc den item alıp element te çevirecek kullanımı programı açınca yazacaktır...

iyi oyunlar...

€xtrem€_ßoy coştun bakıyorum :) süper programlar ekliyosun hadi hayırlısı... tşk..

Vaay Bizim Grup burda :lolmuch: Siz şimdi 2 niz Kesin benide Tanıyorsunuzdur :mrgreen:

tombalaci_46 demiş ki:
gscihan demiş ki:
Vaay Bizim Grup burda :lolmuch: Siz şimdi 2 niz Kesin benide Tanıyorsunuzdur :mrgreen:
Evet Senide Bir Yerden Çıkaracam :mrgreen: €xrrame_ßoy gscihan Tombalaci_46 Yine ßeraßeriz Gözlerim Doldu Crying or Very sad
YA Niye üzülüyon kankam Gine Beraberiz Beraber Gine Süppo İşler Yaparız Eskisi gibi Extradaki ortamla Yuvarlanır Gideriz :lolmuch:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
bu proglami yazan ark a bizzat ben de yardim ettim arkadaslar size söylüyor ya işte itemi alin o esnada sakin fare yi oynatmayim enter veya space ye basarak onaylayın ve proglami bitirdikden sonra consattin seçin
örnegin size move the npc diyor oyuna alt tab ile dönüp onu yaptikdan sonra gene alt tab yapin ve entere basin yani o pencere açıkken fare yi oynatmayin

Yukarı Alt