Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Nedir ? Ne İşe yarar ?
Bu program siz hiç image kodla uraşmanıza gerek kalmadan otomatik image kod giriyor.
Client v1.172 uyumludur.

Nasıl Kullanılır
- Programı indiriyorsunuz.
- Arşivden çıkarıyorsunuz.
- Silkroadı açıyorsunuz Id ve Pw ekranında bırakıp Programı çalıştırıyorsunuz.
- SilkroadCaptcha yı çalıştırıyorsunuz.
- Login yazan yere oyun idnizi yazıyorsunuz Passw yazan yere ise oyun şifrenizi yazıyorsunuz.
- Aktiv e tik koyuyorsunuz ve bekliyorsunuz otomatik image kod girmeye başlıyor.

Not: Denenmiştir çalışıyor. Silkroad ekranında olmanız gerekmez siz forumda gezerken o dener.
Download : http://www.dosya.tc/SilkroadCaptcha.rar.html
Virüs Total : http://www.virustotal.com/tr/analisis/6057a0b75cbc9ee0f452899a693fde82

Zaten o bu programları modası geçtı okadar çok server oldiki eski serverlar bile çoğu zaman tarfic olmuyo :thumbsup:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
TheChamberLy demiş ki:
:? Kardeşim Virüs Taraması Orda Sen Daha Neyin Konusunu Konuşuon Gir Bak
K bakma Benım Amacım Konuyu Saptamak Degıl Ama Her Zamankı Gıbı Ben Modlara Bakarım Cunku Tarattırdıktan Sonra Vırus Koyulmus Olabılır Bır Cok Arkadasımız Vırustotal Dan Pek Anlamıyor Temız Nıyetıne Indırım PC ye Vırus Gırebılır Ben Gorevımı Yaptım :thumbsup:

Fre3sTyLe demiş ki:
TheChamberLy demiş ki:
:? Kardeşim Virüs Taraması Orda Sen Daha Neyin Konusunu Konuşuon Gir Bak
K bakma Benım Amacım Konuyu Saptamak Degıl Ama Her Zamankı Gıbı Ben Modlara Bakarım Cunku Tarattırdıktan Sonra Vırus Koyulmus Olabılır Bır Cok Arkadasımız Vırustotal Dan Pek Anlamıyor Temız Nıyetıne Indırım PC ye Vırus Gırebılır Ben Gorevımı Yaptım :thumbsup:
Tamam İyi Niyetin İçin Sağol :beer:

Ya şöle insanlar konu açmasın Yapamamısın yapıyomus gibi konusuyosun Boş konusup Kafa ötüleme Yap ustalını gösteR bu konu kilit PLs!!!!!!!!!!Adminlere duyrulur....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt