1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Otel Kalitesinde Hastane Hizmeti !


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Beyhekim Devlet Hastanesi hastalarına en kaliteli hizmeti vermek için her türlü konforu sağlıyor. Türkiye'de sadece 8 hastanede bulunan 'spinal dekompresyon' cihazını Konya'ya kazandırdıklarını belirten Başhekim Vekili Gökhan Gül, bu cihazın dahi hastanenin tercih nedeni olmasında etkili olabileceğine vurgu yaptı.

  [​IMG]

  Geçtiğimiz aylarda Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Beyhekim Devlet Hastanesi hastalarına en kaliteli hizmeti vermek için her türlü konforu sağlıyor. Hastane Başhekim Vekili Gökhan Gül, hastanedeki yeniliklerle ilgili bilgiler verdi. Türkiye'de sadece 8 hastanede bulunan 'spinal dekompresyon' cihazını Konya'ya kazandırdıklarını dile getiren Gül, bu cihazın dahi Beyhekim Devlet Hastanesi'nin tercih nedeni olmasında etkili olabileceğine vurgu yaptı.

  Hastanede bir yıllık süre içerisinde gerek Sağlık Bakanlığı, gerek İl Özel İdaresi'nin desteklemesi ve gerekse hayırseverlerin yardımları ile son teknoloji cihaz ve aletleri temin ettiklerini belirten Gökhan Gül, "Şu an itibariyle hastanemizde dahiliye, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, cildiye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, acil servis, kardiyoloji, nöroloji, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, psikiyatri, K.B.B, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları ve tüberküloz, ortopedi ve travmatoloji, anestezi ve reanimasyon, göğüs cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi branşlarında 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz" diye konuştu.

  HASTA SAYIMIZI 3 BİNLERE KADAR ÇIKARDIK

  Hastanenin Türkiye geneline hitap edebileceği ve gelen hiçbir hastanın mağdur edilmeyeceği şekilde dizayn edilmesine büyük önem verdiklerini ve bu amaçla hem Konya hem de Türkiye ilklerine imza attıklarını ifade eden Beyhekim Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Gökhan Gül, "Bu amaçla Konya'ya uzak yerlerden gelen ve kalacak yer sorunu olan hastalarımız için ücretsiz refakatçi otelini hizmete sunduk. Yaptığımız hizmetlerle başta 300-400 kişi olan günlük hasta sayımızı 3 binlere kadar çıkardık. Bunun yanında hastaneye ayakta tedavi olmak için gelen hastalarımızın tedavilerini daha rahat olmalarını sağlamak için kreşimizi hazırladık ve açılışını gerçekleştiriyoruz. Kolaylaştırma birimimizi aktif hale getirdik. Bu sayede hastalarımız artık ellerinde raporlarla hastane içinde Başhekim, Başhekim yardımcısı aramayacak. Kolaylaştırma birimimiz hastanemize gelen bütün hastalarımızın işlerinin daha seri bir şekilde hallolması için yardımcı olacak" diye konuştu.

  ULAŞIM SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ

  Beyhekim Devlet Hastanesi'nin en büyük sorununun ulaşımın zor olması olduğunu ve bu eksiklikten hastaneye gelen bütün hastaların şikayetçi olduğunu vurgulayan Gül, "Burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek, ulaşım probleminin çözümü için Ekim ayının başından itibaren minibüs seferlerinin başlaması için gerekli adımları atacaklarını belirtmişti. Şimdi biz de dört gözle hastanemizdeki bu sorunun çözülmesini bekliyoruz" dedi.

  Konya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesindeki fizik tedavi ünitesinde, varis, sinir ucu hasarı ile kol ve bacak uyuşmaları gibi rahatsızlıklar tedavi ediliyor. Yakın zamanda hizmet vermeye başlayan ünitede genellikle kas ve iskelet sistemi hastalıklarında tedavi hizmeti veriliyor. Bunun dışında kireçlenme, omurilik hastalıkları, bel ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıklara müdahale ettiklerini ifade eden Gökhan Gül, 'Bu rahatsızlıkların giderilmesinde birçok tedavi yöntemi var" dedi.​