Takımı
Galatasaray
İlk yarının videosudur. İkinci yarı 1-1 bitti , 2.yarıyı yarın ekleyeceğim. Bu arada çok kötü oynadım bu maç gerçekten. Bir de kaleci olduğum halde videoda kalan kısım gözüksün diye açıldım. İzlerseniz anlarsınız zaten.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahaha çok güzel video olmuş harbiden maçta sadece REDEFINE'i beğendim tam mevki adamı bizim ww'nin çakması diyebiliriz ama makara: :P

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
ahaha çok güzel video olmuş harbiden maçta sadece REDEFINE'i beğendim tam mevki adamı bizim ww'nin çakması diyebiliriz ama makara: :P
evet ben de aynısını söyledim tam mevkii adamı 8O

Mirageyi izlerseniz hiç mevkisinde durmamış bu yüzden bende oynayamıyorum şahsen kendisinin kulaklarını çekicem summer2:

extraloob demiş ki:
Takımı ileberaber iyi iş çıkartıyoruz diyelim. :P Tibet ile maçlarımız tam anlamıyla derbi gibi geçiyor çok heyecan verici. makara: :P

Ps. Boca bir ara tek kale oynadı iyi bastırdılar ancak bitirici vuruşları yapamadılar izin vermedik. Yine de güzel bir maçtı. :beer:

öncelikle Beer takımını tebrik ediyorum.
ilk maçımızdı arkadaşlar acele etti maç yapalım diye henüz kimse tam mevkiisini bile belirlememişti ^^ (tabi bu bizim sorunumuz)
ilk yediğimiz 2 gold gercekten cok şansızdı köşede sıkışan topları Laist arkadaşımız uzaklaştıracak açıyı bulamadığı için kale çizgisibe doğru vurdu tabi Beer futbolcuları çok rahat 2 gol buldu bu 2 pozisyonda. O konuda şansızdık geri kalan zamanda tek kale oynadık ama burada yine Beer takımını tebrik ederim çok organize defans yapıyorlar adeta etten duvar ördüler o duvarı aşabilmek için elimizden geleni yaptık ama ilk maçımız olduğu için tecrübesizliğimizden faydalanmadılarda değil.
Yanlış hatırlamıyorsam Metamorph idi son golünüzü atan maçın golü oydu bence çokda güzel bir goldü.
Ama Kuareşma hakkında çok şey bahsettim forumda gerçekten haklı çıkarttı beni oda güzel bir golle onurumuzu kurtardı ^^

Oyuncularıma ve Beer takımına saygılarımı sunar tebrik ederim...
(ps: bi ara yanlışıkla Tibet'in odasına girdim girer girmez 1-2 kelime gördüm ama görmezden geliyorum...)

Takımı
Galatasaray
Siz böyle videolar koydukça FC Sport kulübü olarak açıklarınızı bulup faydalanmak kadar güzel birşey olmadığını keşfediyoruz :P

Autumn demiş ki:
Şahsen kötü olduğumuz günde bile maç kazanmak bu bizim iyi bir takım olduğumuzu gösteriyor :P
Göz var nizam var. Tek kale oynadık resmen. Ama yinede tebrikler siz kaç tane maç yaptınız biz kaç maç yaptık.

Autumn demiş ki:
Mirageyi izlerseniz hiç mevkisinde durmamış bu yüzden bende oynayamıyorum şahsen kendisinin kulaklarını çekicem summer2:
Hatırlatırım bu lafını.Bir maç saldık diye nedir bu ayaklar? summer2:

Mavi takım defansif yönden çok zayıfmış gerçekten çok büyük hatalar var. Kırmızı takım ortasaha oyunu oynamış gayet başarılı geçmiş ilk yarı kırmızı takım için. Kendi düşüncem :coffee: :detective:

Beatraax demiş ki:
Mavi takım defansif yönden çok zayıfmış gerçekten çok büyük hatalar var. Kırmızı takım ortasaha oyunu oynamış gayet başarılı geçmiş ilk yarı kırmızı takım için. Kendi düşüncem :coffee: :detective:
Bana göre takımım son vuruşlarda kötüydü ki bu maç oynadığımız en kötü maçlardan birisiydi :beer:

Autumn demiş ki:
Beatraax demiş ki:
Bana göre takımım son vuruşlarda kötüydü ki bu maç oynadığımız en kötü maçlardan birisiydi :beer:
Benim gördüğüm o bütün takımlara saygım sonsuz :P eksilerinizi ve artılarınızı rakip takımdan görerek kendinizi daha çok geliştiriceğinizi düşünüyorum. :nod:

Beatraax demiş ki:
Autumn demiş ki:
Beatraax demiş ki:
Benim gördüğüm o bütün takımlara saygım sonsuz :P eksilerinizi ve artılarınızı rakip takımdan görerek kendinizi daha çok geliştiriceğinizi düşünüyorum. :nod:
bizim ilk maçımızdı ama fark ettiysen rahat bi 8-9 dakika tek kale oynadık...
yemeği hak ettiğimiz tek gol metamorph'un golüydü diğerleri fasafiso tecrübesizlik vs vs. den kaynaklandı...
gördüğün üzere ligde ilk maçımızı 2-0 kazandık 8)

Yukarı Alt