Bu mesaj suatk rumuzlu uyeden alinti yapildi
suatk demiş ki:
Bu mesaj Nervous rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nervous demiş ki:
Neü Çevre mühendisliği.

Kaldırım mühendisi olduk iyi mi :D
kardeşim kaldırım mühendisliği ne alaka ya onu anlayamadım? o kadar ezme kendini çevre müh. avantajları fazla
Ya hocam ben Mak. Müh. istiyordum. O olmadı metalurji ve malzeme müh gelir dökümhanede çalışırım diyordum o da gelmedi. Bu geldi. Babam falan sevindi iyi dedi ama benim içim buruk.

Acaba ne gibi avantajları var ? Bilginiz varsa bir kaçını sayabilir misiniz ?

Trakya Üniversitesi - Elektrik Teknolojisi

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nervous demiş ki:
Bu mesaj suatk rumuzlu uyeden alinti yapildi
suatk demiş ki:
Nervous demiş ki:
Neü Çevre mühendisliği.

Kaldırım mühendisi olduk iyi mi :D
kardeşim kaldırım mühendisliği ne alaka ya onu anlayamadım? o kadar ezme kendini çevre müh. avantajları fazla
Ya hocam ben Mak. Müh. istiyordum. O olmadı metalurji ve malzeme müh gelir dökümhanede çalışırım diyordum o da gelmedi. Bu geldi. Babam falan sevindi iyi dedi ama benim içim buruk.

Acaba ne gibi avantajları var ? Bilginiz varsa bir kaçını sayabilir misiniz ?
bikere iyiki metalurji gelmemiş gelse ölüydü ben sınavdan 2 ay önce kadar arastırmaya başladım çevremdende gayet olumlu fikirler aldım yeni yasa felan çıkacak diyorlar iş yerlerini denetleme çevre müh. elinde olacak devlete girersen çok yerde imkan var ve ayriyetten gittiğin unide inşaat müh. var yan anadal yapabilirsin benmde hedefim bu paüde var oradan ort. iyi tutarsam yan anadalla inşaatın dersleride alıcam ve 4 senede 2 diploma alıcam buda gayet işe yarar bana göre.

Yukarı Alt