5.sınıfı onur belgesiyle tamamladım 2 dönem velilere duyrulur satış fiyatı ise 100 Liradır 5.sınıfa geçecek çocuğunuz varsa alın :D

Takımı
Galatasaray
Resimdeki kalem tam 4 üniversite adayı öğrencinin başarı anahtarı olmuştur;

2`Si ODTÜ!

1`i ANKARA Üniversitesi!

1i Ege Üniversitesi!

Olmak üzere tam 4 öğrenciyi başarıya götürmüştür.Bu kalem dedem ile birlikte hacıya gidip gelmiştir dedem bunu benim sınavda başarlı olmam için bana hediye etmiş ve hacıya gidip gelirken kutsal topraklarda yanında bulundurmuştur. Geçen yılki sınavın ardından kalemi, sınavı kazanan kardeşimden geri alıp uğurunu paylaşmaya karar verdiğimden ötürü şuanda satılıktır!

*Değerinde kesinlikle pazarlık payı yoktur

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güncelleme! : Evet arkadaşlar bu sene kaleme çok talep geldi fakat arkadaşımın öz kardeşinin sbsye gireceğini duydum ve son ana kadar kimseyle tam olarak anlaşamadığım için kalemi onun kullanmasına izin verdim ve çocuk İzmir'in en köklü liselerinden Atatürk Anadolu Lisesini kazandı!

**** Kalem sadece üniversite değil lise de KAZANDIRIYOR!****

GELECEK YIL İÇİN TEKRAR SATIŞTADIR! Fiyat 800 Tl'ye yükseltilmiştir (Yüksek taleplerden ötürü)

:P :D Şaka gibi

Yukarı Alt