Avasin

ÖSS de tercih vereyimmi bilmiyorum. 2 seçenek var önümde. ya tercih vermeyip bir dahaki yıla Tıp Fakültesne Hazırlanayım Diyorum. Yada Bu Yıl İnşaat Mühendisliği okuyayım . 1 yıl Beklemeyeyim Diyorum. Bilmiyorum. Çok Kararsızım. Siz Değerli Dostlarımında Fikirlerini Alayım Dedim.. pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tıp ve inşaaat şaka gibi ama bir örnek vereyim.

kuzenim ilk yıl 9 eylül tıp kazandı ben gitmem okumam dedi sonra gitmedi ertesi yıl gene girdi ve İTÜ İnşaat'ı kazandı 8)

Avasin

extraloob demiş ki:
tıp ve inşaaat şaka gibi ama bir örnek vereyim.

kuzenim ilk yıl 9 eylül tıp kazandı ben gitmem okumam dedi sonra gitmedi ertesi yıl gene girdi ve İTÜ İnşaat'ı kazandı 8)
Neden Gitmedi ki okan abi

Avatarından konumundan ve imzandan anlaşılıyorki sen doktor olmak hakikaten çok istiyorsun.Ozaman eğer gerçekten başarabileceksen bir sonraki sene çalışıp tekrar gir derim.

Avasin

ironEyE demiş ki:
Avatarından konumundan ve imzandan anlaşılıyorki sen doktor olmak hakikaten çok istiyorsun.Ozaman eğer gerçekten başarabileceksen bir sonraki sene çalışıp tekrar gir derim.

Evet Dediğin gibi çok istiyorum.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
İllah doktor olmak istiyorsan seneye gir derim. Yok inşaat müh. olacağım diyorsan bu sene gir.Yalnız meslek kadar üniversite de önemli ..

EliteTurk

Aileden
İmzandanda anlaşıldığı üzere gönlünde Tıp fakültesi var senin çalış seneye kazanırsın,başlamak bitirmenin yarısıdır. :wink1:

os1

olduser
''Hayal etmek başarmanın yarısıdır.'' her zaman bu sözün arkasındayımdır.Gördüğüm üzere sen dr. olmayı çok istiyorsun ve bunun ateşiyle yanıp kavruluyorsunda diyebiliriz.Sözde dediğim gibi şimdi sana %50 si kalıyor bu işin oda çalışman sıkı biir tempoda çalışırsan bu sene girebilirsin tıpa neden olmasın demi? (:

Yukarı Alt