Gaztede okuduğuma göre 5 soruda bazı hatalar varmış.Ancak doğruluğunu pek bilmiyorum zaten kısa bir süre içinde açıklama yapılır yetkili merciler tarafından bu konu hakkında bizde öğrenmiş oluruz işin aslını.

Hata olacağını sanmıyorum.Yüz kere ölçülüp tartılıyor o sorular hazırlandıktan sonra.Onu geçtim sınavdan hemen sonra incelemeye almışlardır tekrar.Yani hata olsaydı dün bildirirlerdi diye düşünüyorum.

Winterspring demiş ki:
Hata olacağını sanmıyorum.Yüz kere ölçülüp tartılıyor o sorular hazırlandıktan sonra.Onu geçtim sınavdan hemen sonra incelemeye almışlardır tekrar.Yani hata olsaydı dün bildirirlerdi diye düşünüyorum.
Açıklama yapılmış.. Hocalarımız incelerler eğer hata varsa sorular iptal olur, ama bu işlem 1-2 hafta sürer diye

Larxene

Öğreniyorum
bence böyle büyük bi sınavda hata olmamalı iptal olsa bile öğrenciler boşuna zaman kaybetmiş oluyor

Herkes aynı şeyi söylüyor.. Sınavdan çıkan kime sorduysam Mat-2 ve Edebiyatı hazırlayanlara küfretti :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Larxene demiş ki:
bence böyle büyük bi sınavda hata olmamalı iptal olsa bile öğrenciler boşuna zaman kaybetmiş oluyor

hata her yerde olur normaldir mesela bunun sayısının fazlalığıdır ki 1-2 hata np olabilir :wink1:

extraloob demiş ki:
Larxene demiş ki:

hata her yerde olur normaldir mesela bunun sayısının fazlalığıdır ki 1-2 hata np olabilir :wink1:
Okan abi bazı öğretmenler 3-4 hatta 5 soruda hata olabileceğini söylemişler galiba :think: :P

Yukarı Alt